Zranění hlavních hráčů donutila Van Gala

Kluivert a Van Gal se sešli v Barceloně, kde útočník hrál s Rivaldo a stal se šampiónem Španělska. V roce 2014 spolupracovali v holandském národním týmu.

Navzdory Kluivertovým slovům o „úzkých vztazích“ s trenérem se občas hádali. V Barceloně mentor řekl, že Kluivert a Rivaldu by „odpustili, ale nezapomenou“ poté, co kritizovali svého trenéra. Během mistrovství světa v roce 2014 se objevily informace o tom, jak se Van Gal na svého kolegu rozzlobil poté, co ztratil 20 tisíc eur Snyderovi v pokeru.

Marcus rushford

Zranění hlavních hráčů donutila Van Gala riskovat a představil debuty řadě lidí z akademie. Markus Rushford se stal jeho nejvýznamnějším absolventem – a hlavním dědictvím Holanďana v Manchesteru United.

Každý den v profesionálním sportu, stále více a více těch, kteří následují módní trend v tetování na těle. Mohou být malé, střední nebo dokonce obrovské, zabírající celou hruď nebo záda osoby. Ale co je důležité pro téměř každého majitele tetování je ukázat jeho “obraz” veřejnosti. K tomu se používají různé metody – od zveřejnění fotografií na Instagramu až po speciální vystavení požadované části těla, takže fotografové korespondenti mají čas fotit a všichni jeho fanoušci se brzy dozvěděli o jeho tetování.

Nicméně ne všichni špičkoví sportovci a zejména fotbalisté mají tendenci pokrýt svá těla různými kresbami a nápisy. Někdo zůstává staromódní, jinak odmítá tetování z jiných důvodů. Existuje mnoho takových osobností uprostřed absolutně nejlepších fotbalistů naší doby.

Kdo přesně nechce zkazit kůži tetováním? O tom a mluv.