Sportingbet

Sportingbeet Germany

Sportingbet Limited byla založena v roce 1999 ve Velké Británii a o rok později zahájila výměnu sazeb na internetu. Po mnoho let se jednalo o rozdíl mezi touto sázkovou kanceláří a všemi ostatními: v ní kurzy a kurzy byly nastaveny samotnými hráči. Sportingbet se stal jediným prostředníkem, který odnesl z každé výhry 2 až 5%. Největší burza sázek, která je jistě apostas mobile Sportingbet, nabízí mnoho zajímavých příležitostí pro méně zkušené hráče.

Hráči musí vzít v úvahu, že pokrytí zápasů a disciplín závisí na doporučeních jiných hráčů, ale můžete psát své vlastní sázky. Na druhou stranu, po mnoha letech požadavků některých hráčů byla společnost v roce 2012 nucena otevřít nezávislou sázkovou kancelář klasického typu. Tím se otevřely dveře pro hráče, kteří nemají dostatek zkušeností nebo nevěří v sázky na burze. Hráč se může volně přepínat mezi výměnou a kanceláří.

Samozřejmě, není překvapující, že jak sázkové centrum, tak klasická sázková kancelář Sportingbet nabízejí velké množství sportovních akcí. Je třeba mít na paměti, že v nižších ligách nebo méně populárních sportech může být Sportingbet omezený počet možností, protože jsou vytvořeny samotnými hráči. V takovém případě vás nikdo nebrání vytvořit vlastní událost. Hráč nastaví kurz a výši a nabídne jim zbytek. Pokud některý z hráčů reaguje a přijme sázku, konečný výsledek rozhodne, kdo získá výhru s určitou sazbou.

Jak již bylo zmíněno, je třeba zvážit tuto Sportingbet provizi, ale několik procent není příliš. Každý den v seznamu sportů je asi 30 bodů, mezi nimi i fotbal, tenis, hokej, házená, volejbal, basketbal, baseball, americký fotbal, rugby, Formule 1 a dalších forem motorsportu, box, bojová umění, hokej, florbal , fotbal, vodní pólo, šipky, kulečník, stolní tenis, badminton, kriket, šachy, Olympijské hry, skoky na lyžích a běh na lyžích, biatlon, stejně jako události, které Sportingbet nejsou spojené se sportem. Celkově na burze lze nalézt až 250 zápasů z různých lig.

Tým podpory můžete kontaktovat e-mailem (support@betfair.com) nebo telefonicky. Je třeba poznamenat, že podpůrná služba společnosti Sportingbet není mezi nejrychlejšími, a proto se připravte na pár dní, abyste odpověděli na písemné otázky. Ale výměna sázek Sportingbet nabízí velmi podrobné pokyny, z nichž můžete zjistit téměř všechno, co je zapotřebí. Na serveru Youtube najdete několik videí pro školení, můžete se podívat na blog Sportingbet nebo si přečíst fórum.