Stávkové bonusy Unibet

Stávkové bonusy UnibetMissouriská univerzita sa rozprávala o ďalšie obvinenia z akademických podvodov na svojom atletickom oddelení, len mesiace po tom, čo mužský basketbalový program Unibet prijal jednoročný zákaz porušovania pravidiel NCAA.Notre Dame nariadil uvoľniť futbalové víťazstvo v akademickom prípade viac

Yolanda Kumar, bývalá lektorka v Mizzou, v utorok vyhlásila, že absolvovala skúšky a dokončila hodiny pre neoznačených študentov-športovcov v stávkové bonusy Unibet škole.V príspevku na Facebooku uviedla, že “vedome sa podieľala na akademickej nečestnosti” a povedala: “Už nemôžem niesť toto bremeno.”

Kumar uviedla, že je povzbudená k tomu, aby sa dopustili nesprávneho konania zamestnancami.

Na súkromnom príspevku na Facebooku Kumar napísal: “V mojom postavení učiteľa na interkolekulárnom atletickom oddelení univerzity Missouri-Columbia som sa vedome zúčastnil akademickej nečestnosti, ktorá sa neobmedzuje na pomoc pri Unibet prideľovaní úloh.Som absolvoval a pomáhal s hodnotením vstupov, absolvoval celé kurzy a bol som prítomný, aby som poskytol pomoc pri on-line hodnotení.

“Bola povzbudzovaná, podporovaná a podporovaná najmenej dvoma akademickými koordinátormi pre športovcov príjmy generujúce športy. ”

Kumar potvrdil autentickosť príspevku na Facebook na Kansas City Star.

” Môžete vidieť tento príspevok, pretože Unibet rešpektujem a ctiť si myšlienky ja, “napísala. “Chtala som, aby ste to odo mňa najprv počuli. Ospravedlňujem sa za sklamanie vás. Už nemôžem niesť túto záťaž. ”

Správy prichádzajú v tom istom týždni, kedy Notre Dame nariadil NCAA, aby uvoľnil svoje víťazstvo z futbalovej sezóny 2012 a 2013 po vyšetrovaní akademických pochybenia.Ukázalo sa, že študentský atletický tréner porušil pravidlá tým, že absolvoval podstatnú prácu pre dvoch hráčov a dal šesť ďalších neprípustných akademických výhod. Kumar pokračoval: “Široké rozšírenie zúfalstva, ktoré uspeli iní študenti športovci na dno obrátenej pyramídy organizačného Unibet konštruktu cez viacero športov. Ja som ohlásil 2. novembra a naivne som chcel zavrieť dvere po spôsobe hľadania rady.Okamžite som odstúpil z mojej pozície 7. novembra pred stretnutím s členom o dodržiavaní pravidiel, všeobecným právnym poradcom a jednotlivcom, ktorý hlási kanclérovi. Po objavení Kumarových obvinení oddelenie atletiky Mizzou vydalo vyhlásenie, ktoré znie: “Univerzita Missouri obdržala obvinenia z možného porušenia akademických pravidiel bývalým lektorom v oblasti atletických akademických služieb. Preskúmame obvinenia. Tiež sme informovali NCAA, ktorý s Unibet nami spolupracuje v tejto veci.Aby sme ochránili integritu procesu hodnotenia, nebudeme v tejto chvíli ďalej komentovať. ”

Kumar sa nezmienil o tom, ktoré športy sa podieľali, ale príjmy generujúce športy v atletike sú vysoké futbalové a mužské basketbal.

Muži v basketbalovom mužstve boli zakázaní od roku 2016 po sezóne a prepadli dve štipendiá, keď uložili sankcie. NCAA prijala Mizzuho tresty pri uzavretí Unibet prípadu v auguste.

viac zde: vstupné bonusy stávkových kancelárii