A pouze mentálně retardovaný v takové situaci může

Ale v týmu se to projeví až nyní. Pasivní chování na trhu s převody v létě dozayavok av důsledku toho kritický nedostatek personálu v tuto chvíli – pouze první prvek všech nemocí. A pokud k tomu přidáme zranění základního záložníka Alana Dzagoeva, tajemného a mystického vyloučení Romana Eremenka, který je také motorem fotbalu, a posypeme to vše v těsném rozvrhu s vážnými týmy, výsledkem je výše uvedený Range Rover, který tento motor pokrýval a letěl s krabicí.

A pouze mentálně retardovaný v takové situaci může vinit nedostatek výsledků hlavního trenéra armádního týmu. Slutsky objektivně vytlačí maximum z toho, co má po ruce, a slova mnoha fanoušků, že trenér se stal zastaralým a již „netáhne“ nepřiměřenou statečnost a indikátor přítomnosti, nebo spíše nedostatek analytických dovedností. Tato herní filozofie CSKA, která obtěžuje mnoho fotbalových fanoušků a v současné době nepřináší výsledky týmu, bude opět účinná při řešení červeno-modré alespoň poloviny stávajících problémů. A jejich rozhodnutí zjevně není v kompetenci hlavního trenéra.

Pokud jde o Lokomotiv, měl tým před schůzkou s CSKA pouze jeden zápas, který byl přijatelný z hlediska kvality hry – s Krasnodarem. Ve všech ostatních hrách „zaměstnanci železnice“ vždy rozruší své vlastní fanoušky. A spíše než výsledek a nevýrazná hra při útoku.

Hlavní rozdíl oproti jiným zápasům v duelu s CSKA nebyl pozorován. Loko nepřispěl k útočícímu prvku vůbec, ale hrál více disciplinovaně. Poté, co si prohlédli poslední zápasy červené a modré, si hráči semináře byli jistí, že jednou, ale CSKA by udělal vážnou chybu v obraně. Maiconův cíl ​​bezprostředně po jeho střídání tedy vůbec nepřekvapil nikoho, včetně Akinfeeva, který zpravidla citově zachází s vynechanými míčky do svého vlastního cíle.