Je však jednoduše nemožné vinit CSKA za shakpkoakidatelstvu

Centrální zápas 11. kola ruského šampionátu zpočátku nesliboval dramatický spiknutí a pomáhá hojnosti. Nejnovější výsledky spojené s kvalitou hry v předchozích hrách morálně připravily fanoušky obou týmů na poměrně zdlouhavou a nepozoruhodnou hru. Nikdo však nezapomněl, že tento zápas je derby, a proto naděje některých fanoušků na dynamický a multi-eventový fotbal byly pro ně docela vhodné.

Ospalé derby. Jak Seminář Slutsky porazil

Nakonec měli ti, kdo si mysleli, že hra bude shnilá, pravdu. Měli by být za to obviňováni trenéři, prezidenti klubu nebo někdo jiný? Rozhodně ne! Okolnosti byly na vině.

Při analýze událostí tohoto utkání bezděčně přišlo spojení s automobilovým průmyslem. CSKA si vzpomněla na desetiletého Range Rover Sport, který se vrhl do koše s lupiči, který chce být nejjasnějším, nejrychlejším a nejjednodušším manévrovatelným, ale vzhledem k věku a četným poruchám už nemůže dosáhnout svých cílů a sotva předjíždět malé auto. Lokomotiva zase vypadala jako čerstvě opravená Toyota Camry: trochu strohá, ale bez viditelných fatálních problémů. Ti, kteří nerozumí autům nebo jednoduše nezachytili analogické vlákno, vysvětlím: „armádní tým“ se pokusil vyhrát třídu a autoritu, měl celou řadu vnitřních problémů, a Loko naopak vzal zápas vážně a porazil soupeře pomocí své vlastní problémy.

Ospalé derby. Jak Seminář Slutsky porazil

Je však jednoduše nemožné vinit CSKA za shakpkoakidatelstvu. Tým je v jedné z nejtěžších etap posledních let. Problémy armády se začaly objevovat ve dnech prvních evropsko-amerických hospodářských a politických sankcí, kdy Ginerova aktiva začala drasticky ztrácet na hodnotě.