Betclic

Web Betclic je opravdu skvěle vypadající web a byl vytvořen s ohledem na uživatele. To se velmi liší od ostatních sázkových kanceláří, pokud jde o rozvržení.

Hlavní navigační nabídka s bílým textem na červeném pozadí opravdu vyniká a jsou zde uvedeny hlavní produkty, které nabízí Betclic. První položkou nabídky vlevo je Sport.

Pod touto hlavní navigací je sekundární navigační menu, které je bílý text na tmavě šedém pozadí, opět velmi snadné na oko, a to obsahuje tři hlavní sporty s tlačítkem pro dosažení všech ostatních sportů jedním kliknutím.

Na rozdíl od mnoha webů s levým a pravým postranním panelem nemá Betclic mobil žádný. Veškerý obsah je obsažen v centrální části s řadou nadcházejících událostí s různými kurzy a trhy. Na našem webu najdete také informace o Betclic bonusu a mobilní aplikaci Betclic.

Nad tímto je posuvník se sedmi skluzavkami, z nichž každý se zaměřuje na nadcházející událost s kurzem a klikáním na více než 250 trhů na každém z nich.

Betclic je web zaměřený na fotbal, takže nabídky v tomto posuvníku jsou opravdu zaměřeny na fotbal.

Celkové barevné schéma funguje velmi dobře s bílým textem na červeném nebo tmavě šedém pozadí, s částmi pravděpodobnosti zobrazenými černým textem na bílém pozadí s výraznými žlutými tlačítky zobrazujícími kurzy. Pro uživatele je velmi snadné najít přesně to, co chtějí.

Betclic je do značné míry bookmakerem pro fotbalové nadšence a když jsme provedli naši recenzi a provedli srovnání kurzů ve srovnání s velkými vysokými ulicemi a online jmény, byli z hlediska sázek na fotbalové kurzy jednoznačně v Top 3. To je rozhodně jejich nejsilnější sport zdaleka.

Celkově běží ve všech sportech s rozpětím 6,6%, ale v mnoha z nich opravdu nejsou atraktivní. Zde je několik příkladů.

Tenis 8,1%, Bookmakeři basketbalu 8,1%, Baseball 5,1%, Lední hokej 6,5%, Am. fotbal 4,9%.

Jak vidíte, tenis na 8,1% je umístil na spodních 20% za nabídky kurzů pro tento sport. To jen ukazuje, že pro různé sporty můžete mít účty u různých sázkových kanceláří. Jedna věc je jistá: Pokud jste fotbalový sázkař, pak Betclic by měla být vysoko na vašem radaru jako místo, kde můžete sázet na footie.

Betclic je velmi silný, protože se silně zaměřuje na fotbal.

Při kontrole webu jsme se podívali na dva velké finálové zápasy Ligy mistrů mezi Ajaxem a Tottenhamem a Liverpoolem a Barcelonou. Obě tyto zápasy měly v každé hře více než 270 trhů s velmi širokou a často jedinečnou sadou sázek na hry.

Mezi příklady jedinečných sázek, které na jiných webech nenajdete, patří:

– Zápas a cíle – Předpovídejte vítěze zápasu a pod / nad množství gólů
– Výsledek zápasu a tým, který skóruje jako první.
– Dvojitá šance a oba týmy na skóre. Takže v této sázce můžete zpět tým A a remízu, nebo tým B a remízu nebo tým A nebo B a kombinovat to s ano nebo ne, že oba týmy vstřelí
– Výsledek první poloviny a oba týmy skóruje

Jak vidíte, jedná se pouze o několik jedinečných sázek, které máte na Betclic.