Zinedine Zidane se vrátil do Realu Madrid

Zinedine Zidane se vrátil do Realu Madrid a od té doby noviny přestaly mluvit a znovu a znovu sdílely nové divoké předpoklady o tom, kdo se tým v létě zvýší. To už dosáhlo zvěsti, že Zizou obdrží 500 milionů eur na transfery! Je na čase, aby se spojil s pohádkami.

Zde je názor L’Equipe na to, jak bude složení Real vypadat v příští sezóně.

Real Madrid je letní nakupování bez fikce

Rozhodli jsme se přemýšlet o tom, jak realistické jsou takové příběhy. Rozhovory s různými zdroji ve Španělsku a zástupci klubů jsme zjistili, kdo by se mohl v příští sezóně v Santiagu Bernabéu nacházet.

Riziko Eden

Je těžké si vzpomenout, kdy reportéři nezmínili Azarovo jméno pokaždé, když se objevilo téma „Real“. Ano, všichni víme, že se o to zajímá „krémová“ a tato dohoda se zdá být víc než realistická.

Samotný Belgičan má zjevný zájem o přechod a není v žádném spěchu podepsat novou smlouvu s londýnskými.

Zdá se, že nejpravděpodobnější je hodnota 100 milionů liber, ale je možné, že Belgičan bude ještě levnější, protože má pouze jeden rok smlouvy.

Kilian Mbappe a Neymar

V ideálním světě, Madrid podepíše buď Mbappa nebo Neimar, ale v roce 2019 takový scénář vypadá neuvěřitelně. “Royal Club” nemůže vzít a koupit někoho, koho chcete – ne ty časy.

Z této dvojice se zdá, že Francouz je preferovanou možností, ale nejbližší datum možného obchodu je 2021, ne dříve.

PSG zatím dává jasně najevo, že jeho vedoucí hvězdy nikam nepůjdou. Španělské zdroje jsou přesvědčeny, že Real Madrid nenaplní své hlavy takovými ambiciózními nápady v blízké budoucnosti a zaměří se na něco sofistikovanějšího. Například …