“West Ham” znovu zasáhne Anglii na transferovém trhu

“West Ham” znovu zasáhne Anglii na transferovém trhu. Uprostřed zábavy při vrcholy vyhotoveného smlouvy superforvarda, „kladiva“ podepsal Chicharito, zajistit místo na titulních stránkách britských publikací. Není překvapivé, že fotbalista znamená příliš mnoho do Premier League, takže jeho návrat nemůže způsobit hluk.

“Nechci hrát proti United. Chicharito se vrací do APPL: SI, West Ham

Před dvěma lety opustil Manchester s hlavou dolů a slzami v očích a na rozloučenou jsem slyšel: „Pokud nemůžete skóre trest, pak pochybuji, že můžete vstřelit branku“ Louis van Gal byl příliš krutý. Ale mexik se vrací s hlavou vysokou a znovu se jiskřivou. Anglie je stále obtížné se smířit s tím, že je připravena 29-letý útočník, pro ni je stále vechnoperspektivny extra „Manchester United“, takže sloupkař Telegraph Charlie Ekklisher ironicky: „liga vnímána jako závažný, dlouho byli schopni skoncovat s mladistvým nadšením Hernandez. ”

Ale ESPN a Sky Sports jsou naprosto vážné. Publikace se přiblížil celou záležitost více chladně a považován za nejvíce emocí sféry fotbalu – taktiku a statistiky. Oba ujistit, že Hernandez bude úspěšná v Premier League, důvody selhání není, takže oznámení návratu útočníka podpořit ještě více.

Snad se radují nejen fanoušky, ale také David Sullivan, akcionář „West Ham“, který chce, aby se projekt globální značka. Smlouva s Chicharito určitě zvýší popularitu klubu. Tak to bylo s “Bayerem”. V prvních dnech po jeho registraci na Twitteru německého klubu podepsala objevilo více než 15 tisíc Mexičanů a fankluby leverkuzentsev doma hráčů aktivně prodávají trička s jeho číslem. To znamená, že „kladivo“ bude populární nejen v Anglii, ale také v Jižní Americe, kde ještě více lidí přetáhli z hrášek hry.

Hlavní otázkou zabývat pokročit cenovku – proč jen 13.000.000 eur za jeden z nejsilnějších útočníků Bundesliga? Dokázal dokonce i když neopustil ošetřovnu a klub byl v krizi. „Trh se zbláznil, protože průměrný hráč musí zaplatit 40-50 milionů eur,“ – řekl nedávno, Antonio Conte, ale tady takový převod. V tomto světě je jasně něco špatně.

Pro “kladivá” je tento nákup logický, protože mají velké problémy se střelenými cíli a konkrétně s dopřednými. Žádný fotbalista zaznamenal období více než deset míčů, a koupil útočník v létě, Simone zazen a Jonathan Kaleri začal poruchami přenosu. Andy Carroll, jako vždy, léčil zranění, které mohou dostat tím, že prostě nosí tenisky. Na tomto místě klub, od koučovacího personálu až po výběrové oddělení, objektivně selhal.