Tým Malki Mackay shromáždil opravdové

Po četných pokusech dostat se do Premier League se Cardiff konečně dostal do cesty. V loňské sezóně velšština samozřejmě utratila pozitivní notu a vytvořila dojem týmu, který se náhodou dostal do druhého kola anglického fotbalu. V závěrečném úspěchu Cardiffu, bezpochyby, sehrály svou roli blízké fotbalové záležitosti – v průběhu sezóny měli malajští vedoucí týmu celkem rebranding, který upravoval velšský znak a dokonce i klubové barvy. Zda takové oběti pro fanoušky britského klubu stojí za to, budou se pomlouvat na velmi dlouhou dobu, ale faktem zůstává – díky „korekci vzhledu“, Cardiff dosáhl nové úrovně ve svém vývoji a zjevně se nezastaví.

Tým Malki Mackay shromáždil opravdové tvrdé pracovníky, kteří jsou schopni uvalit boj na absolutně každého soupeře. Samozřejmě, Craig Bellamy stojí stranou – útočník stojící ve velšské fotbalové hierarchii, někde poblíž legendárního Ryana Giggse, pravého bojovníka, páteřního hráče v kleci Mackay. Podpis záznamu Steva Kolkera v Tottenhamu opět podtrhuje červené a modré ambice pro sezónu. A samozřejmě vzhled Cardiffu v Premier League představuje nadcházející Welsh derby s Swansea, na kterou čekají fanoušci obou týmů.

Forecast: Musí být opraveno ve druhé části turnajového stolu.

Sunderland
Sezóna 2012/13: 17. místo v Premier League.

Zdálo se, že v posledním mistrovství, “Sunderland” neštěstí – tým během sezóny divoce horečka, rezignace byla odeslána, zdálo se, neporušitelný Martin Oh Nil a poslední segment “kočky” vyšel v rozebraném stavu. Ale na “stadionu světla” přišel zachránce tváří v tvář Paolo Di Canio. Hnusný Ital dělal pohyb mluvit o sobě a jeho Sunderland, porazit Derby poprvé v mnoha rokách s Newcastle 3-0, a poté, co tam byl také porazit Everton David Moyes.