Takže jsme se přiblížili k hlavní postavě v současném Burnley

Takže jsme se přiblížili k hlavní postavě v současném Burnley. Chvost prodloužení v ještěrku nebo, mluvící, vědecký jazyk by nebylo možné bez Seana Ditcha. Docela mladý trenér, který má svůj vlastní pohled na fotbal a kdo ví, jak ho bránit. Dajch je velkým motivátorem, ví, jak co nejvíce vytlačit hráče, najít v nich skryté příležitosti. Ví, jak osvětlit děti. Ale také ví, jak být tvrdý – nechal Graye jít bez lítosti, nepokoušel se o Bartona, diskvalifikovaný za hraní v podzemních soutěžích. Současně s neochotou zůstává s těmi, které neskrýval. Říká se, že Sean věří, že mimořádně talentovaní Danny Ings spěchali s přechodem do Liverpoolu a nebyli připraveni morálně ani fyzicky. Zatížení se v důsledku toho změnilo – těžká trauma a prodloužená léčba. “Nelíbí se mi spěchat a volám na své hráče. Haste je nutná na poli, ale nikoli mimo ni, “řekl Dajch jednou.

Ještěrka, rostoucí ocas. Amazing “Burnley” od Seana Daicha Foto: ESPN, Telegraph

Nespěchejte rusovlasého trenéra, aby zvážil a lukrativní nabídky, které pravidelně přijímá. V poslední době legenda “Arsenalu” Ian Wright navrhla nahradit Arsene Wenger Sean Ditch. “Získne to Sean? Nemám pochyby. Jen je nechte pracovat v klubu. ” Arsenalovi šéfové ještě nejsou připraveni učinit tak odvážný krok, ale oba kluby v Liverpoolu jsou přemýšlející. Zvláště v “Evertonu”, který Dajch už porazil.

Devět zápasů – vzdálenost je malá. A vyvodit závěry dříve. Možná, že soupeři odhalí tajemství Seana Dajcha. Hlavním úkolem Burnley je udržet registraci v Premier League a ještě před tím, než je jeho realizace stále velmi daleko. Ale první tři měsíce týmu Sean Dajch jednoznačně selhaly.

Seznam hlavních zklamání Anglie od Vasilyho Legeyda.

V Anglii, sezóna je ve znamení obdivu – efektní a výkonný „Man City“, prefabrikovaný Kane Ravager záloha Matic. Ale v této sezóně jsou nejen hrdinové, ale i poražení, kteří vystupují – každý svým způsobem – ještě jasnější než obvykle. A nikoli mezi hráči, ale celé týmy. Získejte to, co si zasloužíte.

“Crystal Palace”

Kabai, Townsend, Zaa, Benteke, Mamadou Sako, Van Anholt. “Crystal Palace” jménem – silný střední rolník Premier League, s mnoha zkušenými hráči. Výsledkem jsou tma a strach. Čtyři góly skórovaly, dvacet jedna chyběla. Na jedné straně stupnice – na hrdinském vítězství nad „Chelsea“, na druhé straně – vysušit prohrál zápas proti „Swansea“, „Huddersfield“, „Burnley“, „Newcastle“. Ano, “Palas” měl divoký řez s zápasy proti nejvyšším klubům v řadě, ale v jejich případě to není ospravedlnění.