Světový pohár žen: Carli Lloyd to udělal, protože USA jsou pro Čínu příliš silné

Možná to byly některé z nejlepších fotbalů, které Američané hráli v tomto ženském mistrovství světa, ale na chvíli vypadalo, jako by nemohli koupit gól. Ale Carli Lloydová, Jak je známo, že dělá ve velkých hrách, rozbíjela mrtvolu, aby zvedla Američany nad Čínou ve čtvrtfinále, 1-0. Byl to Lloydův druhý gól, ale nejdříve v běhu v tomto turnaji, kde ona a její spoluhráči byli relativně tichi na střeleckém frontě. V první polovině se Američané dívali co nejlépe v pěti zápasech v Kanadě.Když se podíváme méně na to, že míříme do koule ve vzduchu, USA držel míč na zemi, používal krátké průsmyky pro spojení pole a držel se v držení.

Trenér Jill Ellis řekl, že to nebylo Ale “tento tým postupuje ve velkých okamžicích.” Rozhodně to není pravda než s Lloydem, který skvěle vyhrával vítězné cíle v olympijských hrách v roce 2012 a 2008 v USA, aby získali zlaté medaile. < Lloydův cíl ​​byl rozdílem a připočítala tým, který hrál s větší svobodou než dosud v tomto ženském mistrovství světa. Když se bráníme jako my, vysoká, já Že instinktivně dává lidem důvěru k útoku, "řekl Lloyd. "Jill a trenérský tým řekl:" Chceš, aby hráči vzali hráči jeden na jednoho, dostali se na konečnou linii a dostali se dopředu. "Všichni právě hráli volně venku." Američané šli Do poločasu bez úderu, a to navzdory out-shooting Číně 11 až čtyři, se třemi šancemi na rámu a téměř všechny záběry vypadaly těsně a nebezpečně. Ale šest minut po přestávce našli Američané Jejich průlom.Julie Johnston hrála jeden do krabice a Lloyd se zvedl přes ramena dopředu Zhao Ronga v krabici, aby získal perfektně umístěnou hlavu na něj a porazil brankáře Wang Fei. "Toto jsou okamžiky, které žiju Pro, "řekl Lloyd po pátečním čtvrtletí. "Je to jen jedna z těch věcí, kde se na to připravujete psychicky a fyzicky. Věděl jsem, že jsem nebyl sám v počátečních hrách, ale teď jsem měl svobodu k útoku a dělat to, co dělám nejlépe. "Ellis byla nucena provést nějaké zásadní úpravy své obvyklé sestavy , S Lauren Holiday a Megan Rapinoe pozastavena kvůli akumulaci žluté karty.Ellis umístil Morgana Briana na prázdninovém místě a překvapeně překvapil a Kelley O'Hara jako pravé křídlo odešel.

Lloyd, který v předchozích zápasech hrál víc druhu záložníka typu box-to-box , Obdržel licenci k posunu dopředu a útoku, zatímco Brian seděl v defenzivní záložní roli. “Bránil jsem se více, než jsem kdy obhájil, ale ráda jsem hrála tuto roli,” řekl Brian a dodal: Že byla nasměrována ke hře na záložníka, takže Lloyd mohl zaútočit. “To je to, co náš tým potřeboval.” Když Američané šli do šatny, byla frustrace hmatatelná, zvláště poté, co získala zlatou příležitost ujmout se v druhé minutě.Amy Rodriguezová, která v první třetině turnaje bojovala v poslední třetině turnaje, šla jeden na jednoho s čínským brankářem a snažila se přenést na Wanga, ale poslala ho do značné míry. Kompaktní defenzivně a hodil čísla za míč s trestným činem, který vypadal podobně jako nápad. Trenér Hao Wei vzal vinu za ztrátu své strany.

“Chci pochválit čínské hráče za jejich náročnou práci a výkon. Myslím, že jsme kvůli mně ztratili zápas kvůli hlavnímu trenérovi, “prohlásil přes překladatele a upustil.

Brankář Hope Solo udělal dvě šetření ve druhé polovině, ale byly to rutinní, které ji příliš netestovaly.Američané měli za sebou čtyři výstřely a skončili noci, když vyskočili z Číny 17 na 6. Většina nejlepších šancí Američanů přišla v první polovině, když se Čína dostala do hry Druhou polovinu a vydělal více držení.

V šesté minutě měl O’Hara silný záběr dlouhého doletu těsně nad brankou. V 21. minutě nalezl kříž Tobina Heatha O’Haru, jehož hlavička pro potápění šla jen široká. Johnston také měl v 31. minu hlavičku. O’Hara byl zaklepán do obličeje v rohovém kopu a v druhé polovině byl vyloučen s krvavým nosem. Po zápase si řekla, že doufá, že to nebylo zlomené a nemyslel to.

Pro Čínu, i přes ztrátu, to bylo jejich nejlepší skončení ve Světovém poháru, protože padly Američanům 1999 finále.Bylo to poprvé, kdy Čína čelila USA ve světovém poháru od té doby. Také v USA nebyla žádná nová pozice v Německu v Montrealu. Německo skórovalo dříve ve Francii a sklouzlo kolem prudkého soupeřového úderu, aby urovnal skóre 1-1 na plný úvazek.