Rychle praskla v minulé sezóně

Přes rozmazaný konec, Di Canio opustil velmi hloupý dojem ze sebe a je připraven pokračovat v budování týmu podle svého uvážení. ve své politice transferu je sázka na tvrdé pracovníky a bojovníky, jako byl on sám, což spolu s tlakem, který má Ital na starodávníky Stadionu světla, říká, že Ital chce na poli postavit tým s 11 vojáky, připraveni přísně dodržovat rozkazy svého velitele.

Není pochyb o tom, že v nové sezóně se „červeno-bílé“ objeví jako zcela odlišný tým s ohromující motivací a stoprocentním přístupem pro každý zápas a sám Di Canio uvede mnoho důvodů pro hlasité titulky.

Southampton
Sezóna 2012/13: 16. místo v Premier League.

Rychle praskla v minulé sezóně v elitě anglických fotbalových “svatých”, ne bez incidentů, byli schopni si udržet místo v top divizi. Mít přežil odchod Martin Adkins během šampionátu, nakonec nahrazený Mauricio Pochettino, Southampton byl schopný získat oporu v Premier League, nyní otevírat novou stránku ve vývoji klubu. Klub s „St. Marys Stadium“ posílil a udržel všechny vůdce a spolu s ambiciózním vedením „svatých“ můžete očekávat od týmu hlasitá překvapení v nadcházejícím šampionátu. Akvizice v této sezoně byly určeny, ale dost hlasité – červeno-bílý tábor byl doplněn Lyonovým obráncem Lovrenem a záložníkem keltského Skotska Viktorem Vaniamou, který byl jedním z nejlepších v Keltech v poslední Lize mistrů. A vezmeme-li v úvahu, že v týmu Pochettino jsou umělci na úrovni Gastona Ramireze a Rickyho Lamberta, kteří si zasloužili hru, aby vyzvali Anglii, ukázalo se, že je to velmi pěkný tým. Ale v “Southamptonu” jsou také opravdoví tvrdí dělníci v osobě Lallany a Schneiderlin, kteří zřejmě nebudou na palubě španělského specialisty zbyteční. Pochettino popsal cíle týmu pro sezónu ve stylu „být co nejvyšším“ – Liga mistrů je určitě nepravděpodobná, že by mohla „svítit“, ale Southampton je v pozici, kdy může bojovat o Europa League. Uvidíte – tento tým představí mnohem více překvapení v blížící se ponorce.