Můj trénink: James Mead, 24, hráč Ultimate Frisbee

Nejdříve jsem neslyšel o Ultimate Frisbee, než jsem začal hrát ve škole před sedmi lety. Myslel jsem, že je to něco, co jste udělali na pláži nebo na procházce se svým psem, ale jakmile jsem to zkusil, byl jsem závislý. Nyní jsem hrál se stejnou skupinou čtyř přátel od svých 17 let. Je to skvělý způsob, jak zůstat v kontaktu a vytvářet nové přátele. Ultimate kombinuje aspekty mnoha různých sportů: existuje bit amerického fotbalu, spolu s hokejem, netballem a basketbal. Je to rychlý sport; můžete hodit Frisbee po celé délce hřiště o 40 metrů, takže je zajímavé sledovat i hrát. Je to sedm-a-side, a když chytit frisbee, nemůžete s ním běžet.Označuje člověk-člověka a dokončí průsmyky, aniž by to druhý tým zachytil.

Je neuvěřitelně rozmanité, s spoustou běhu, skákání, sprintem a potápěním. Je tu také schopnost házet disk sám, což je tak uspokojivé. Používáte forehand a backhand jako tenis, a dáte různé křivky na hod v podobě, že ho uvolníte. Ultimate Frisbee je poměrně mladý sport (první mistrovství bylo v 80. letech) a má jen nedávno byl uznán Mezinárodním olympijským výborem. Máme malou šanci na to, aby se to podařilo na olympijských hrách v roce 2024, v závislosti na tom, kolik to bude v příštích několika letech.

Jsem 24 let a já jsem dosáhla poměrně vysoké úrovně, Tým GB. Je skvělé být na vrcholu sportu, který se rychle rozšiřuje.Stejně jako elitní strana, existuje mnoho týmů a lidí, kteří rádi hrají jen pro zábavu a zábavu. Kdybych nehrála konečnou soutěž, tak bych to stejně milovala a nikdy se nudím. Školení může být vyčerpávající, ale přesto se mi zdá, že půjdu do parku na slunci a udělám skvělý způsob odpočinku. Můj trénink: Tonie Greig, 69, divoký plavec Přečtěte si víceMy víkendové cvičení

máte vášeň pro cvičení? Poslat svůj příběh na fitness@theguardian.com