Mitchell Johnson se rozhodl spálit Big Bash League s Perthem

Australský pacemaker Mitchell Johnson je přesvědčivý, že stále dokáže skočit na soupeře, když se připravuje na svůj dlouho očekávaný debut pro Big Bash League pro letošní léto.

Johnson obdržel nabídky od několika dalších franchisek BBL ale říká, že jediným týmem, pro který by chtěl hrát, byli Scorchers. 34letý hráč nebyl schopen v posledních pěti letech hrát jediné příslušenství BBL kvůli mezinárodním závazkům a vstoupí letní vydání krátké po zápasových utkáních poté, co hrálo jen tři hry IPL od té doby, co odešla z testovacího arena v listopadu. Austrálie trénuje Lehmanna, ale pravděpodobně přestane po Světovém poháru v roce 2019 Přečtěte si více Dvakrát ICC kriketář roku je přesvědčen, že má stále tempo a hrozbu, že ho jednou udělal to nejlepší na světě.

“V IPL, v sítích, jsem bowling dobrým tempem.Chlapci skákali kolem, což bylo dobré, “řekl Johnson v úterý.” Jakmile se mi podezírá odskočení, dostávám se docela pálčím. “

” I dostal text od Mika Husseyho, jenom říkal: “Dejte to mladým blokům, nedávejte ani centimetr”.Takže on chce, abych se dostal docela těžké. “

Johnson se chystá stát se WACA kultovní hrdina letos v létě po šokovém odchodu oblíbeného fanouška Brad Hogg na Melbourne Renegades. p> Je to role, kterou Johnson chtěl přijmout – a těší se na obnovení svého přátelského pochybení s Hoggem. “” Já už nejsem jeho věk, “žertoval Johnson z 45letého Hogga.

“Pokaždé, když jsem v IPL přišel proti němu, řekl:” Nechám pahýly otevřené, stačí se zaměřit na pahýly. “

Kdysi jsem říkala: “Mate, nemůžu udeřit na pahýly, sleduji kamkoli jdete.”

“Je trochu zklamáním, že je pryč, ale je to podnikání.”

Trenér trenerů Justin Langer hrál klíčovou roli při přesvědčování Johnson, aby hral v BBL letos v létě.

Naléhá se, aby se Johnson bavil a užíval si svého stint.

bude vést mladší hráče, včetně Joel Paris a Jason Behrendorff, je pohledem na kariérovou kariéru.

Rychlá levicová ruka podepsala jednosedadlovou smlouvu, ale nechala dveře otevřená, aby hrála dál.

kluci mluví o tom, jak je to zábavné a jakou zábavu hrají, “řekl Johnson.

” Takže nikdy nevíte.”Johnson hrál 73 testů, 153 jednorázových a 30 T20 pro Austrálii, což je pro Acrobat se silnou akvizicí.

>