Lokomotiv popadl Zenit a jel dál. Mancini není zatím žádný trenér

Lokomotiv popadl Zenit a jel dál. Mancini není zatím žádný trenér
Moskovský tým je vítězem prvního kola v Premier League.

Marně jste využili počasí otcovy: náboje peněz na vítězství „lokomotivy“ v zápase pryč proti „Zenit“. Ty opravdu věřil, že tvrzená Yuriya Somina oklamat stylový Ital trénovat prostřednictvím převodu bankovek na hřišti? Je to jen legrační, přátelé.

Dav tisíců diváků (ne fanoušci také volat ty, kteří zůstali doma a čekal na volňásek s komfortem) na stadionu, „St. Petersburg“ viděl „železnice“ vkusně skončil modro-bílo-modré a dokonce ani závodil před legendárního levé zadní Mihaila Lysova .

V nedávném textu vítězství „lokomotiva“ nad „Krasnodar“ (2: 0) jsme si uvědomit, že v poslední době se tým Semin poražen Petersburg klub na cestě v roce 2004 (0: 2), ve zlatém období. Dodávám, že s rozdílem tří cílů neztratil Zenit v jejich rodném městě od roku 2006. Potom posmíval “Spartacus” (1: 4).

První polovina zápasu s „Loco“ se konala v držení míče a pod konkurenční výhodu „Zenith“ Roberto Mancini – úspěšně podsvistyval Dmitrov soudce Vitaly Meshkov.

Lokomotiv popadl Zenit a jel dál. Mancini není zatím žádný trenér
Foto: Zenit, mistrovství

Televizní komentátor centrální setkání 15. kola nesprávně rozhodl, že hlavní rozhodčí vybral anglický rozhodčích styl nechá bojovat a znovu nezastavil hru.

To není pravda. Například pytle nejsou zaznamenány jako Zenit stisknutí Farfán mimo rámec pravidel v útoku a později vytvořil v peruánské útočníka házené, který byl pak umístěn trest. Na těchto jemností umírají slabých týmů: odjezdy na míč mimo pole soudce mu někdy dal špatný tým, vzácně zaznamenané případy porušování na párty, ale v tomto plánu favorizoval hostitelů. A tak dále. Moskovité se rozhněvali na soudce, ale byli příliš silní, aby se dostali pod tlak rozhodčího faktoru.

Z takových malých detailů vyvstávají velké fotbalové skandály, ale to bylo. „Zenith“ v prvním pololetí vytvořila několik vrah příležitosti brankoviště bodování (header Rigoni je jen na tyči, Ivanovic jasně vstoupil do pokutového území a vystřelil Guilherme), ale neskóroval také v přestávce Meshkov pokud je substituován: mají hráči „pohybového“ Cítil zdarma a oddělil se od místa, kde stálo za to fauly. Obecně platí, že preference rozhodce zůstaly nezjištěné. Myslím, že se cítil špatně a volal příběh.

Ve druhé polovině červeně podařilo zolenym, co je považováno za svým podpisem zbraně: smrtící protiútoky zlomil slabou obranu „Zenith“ v molekule. Jefferson Farfan objal svítí Jurij Semin a hrál svůj nejlepší zápas v Premier League Ruska – se zúčastnilo tři Scoring remízou, skórovat dvakrát a válcované vstřelit přihrál Alekseya Miranchuka. Takový bezmocný současný tým Mancini nevypadal vůbec.