Leicester se pokusí překonat svůj transferový záznam podpisem Lucas Pérez

Leicester City doufá, že začne rozsáhlé léto při náboru transferu tím, že uzavře smlouvu s Deportivo La Coruñou za svého vedoucího gólmana Lucas Pérez, který by mohl vidět, že šampióny v Premier League poruší jejich přenosový rekord a zajistí soutěž pro Jamieho Vardyho v útoku . Claudio Ranieri také s jistotou očekává, že přinese ještě více hráče ze Španělska s Leicesterem v pokročilých jednáních o finalizaci volného převodu pro Luisa Hernándeze, centrálního obránce ze Sporting Gijonu, který pomůže zajistit krytí Wes Morgan a Robert Huth. Leicester je Jamie Vardy chválí Ranieriho předvídavost v titulu-vítězný běh Přečtěte si více

Ranieri chce poskytnout zvláštní soutěž pro místa nyní Leicester také Liga mistrů připravit a manažer plánuje posílit každý jiný prostor jeho týmu, pokud klub vydržel takové problémy, které se jim vyhnuly na cestě k tomu, že se stanou nejpravděpodobnějšími šampióny v éře Premier League.

Lucas, as je všeobecně známý, má podobný atribut jako Vardy po sezóně, kdy špičkové 17 branek Španělska pro Deportivo představuje více než třetinu jejich celkového počtu.On je 27, stejně jako Hernández, a vyrovnal 22-letý rekord v klubu v této sezoně, když on napodoboval Bebeto dosažení toho, že zaznamenal v sedmi po sobě následujících hrách pro haličský klub. Kromě přední Barcelona, ​​Real Madrid a Atlético Madrid, jen dva další hráči dosáhli v této sezóně více v Španělsku. Lucas nikdy nebyl omezen Španělskem, ale byl v nejlepším stavu své kariéry a nepřijde levně s ohledem na to, že jeho smlouva nevyprší až do roku 2019. Také by to bylo emocionální klíč pro Lucas opustit Deportivo, jeho rodný tým, po dvou sezónách v klubu.Jeho kariéra až do tohoto okamžiku se snažila ve Španělsku správně vzlétnout a vyvrcholila tím, že v roce 2011 opustil Rayo Vallecano pro ukrajinskou stranu Karpaty Lvov a následně zapůjčil kouzlo v Dynamo Kyiv dříve, než se přestěhoval do PAOK Salonika a vrátil se do La Coruña zpočátku půjčil. Jeho první sezóna ve Španělsku měla šest gólů ve 21 zápasech, včetně jednoho z gólů ve 2-2 remíze proti Barceloně, který zachránil svůj tým před sestřelem, zatímco v jeho týmu byl více plodný druhou kampaň, která zaznamenala 19krát z 38 zápasů, včetně dalšího cíle v Camp Nou. Leicester byl podveden rekordem v jednom a dvou cílech a nebude to příliš, jestliže to znamená, překročit částku 9 milionů korun, která byla vynaložena na to, aby se chorvatský Andrej Kramaric, který je nyní půjčil v Hoffenheimu v roce 1899, podepsal v lednu loňského roku.