Domácí násilí pouzdro proti Aroldis Chapman zavřené, ale obchod v pořadí

Policie uvádí, že tam byl „dostatečné důkazy“ pro nabíjení Cincinnati Reds blíže Aroldis Chapman v domácím poruchového incidentu mezi džbán a jeho přítelkyní na jeho jižní Floridě domů, a že jsem uzavřel vyšetřování.

ale věc se zdá, že přidržen navrhovaný obchod odesílání Chapman do Los Angeles Dodgers. Joe Torre, MLB šéf baseball důstojník, řekl v úterý, že v rozhodování o stavu Chapman je v rámci nové politiky domácího násilí ligy žádný harmonogram. Řekl, že liga poprvé dozvěděl o incidentu pozdě pondělí.

The Police Department Davie vydala svou zprávu o incidentu říjen v úterý.Uvádí konfliktní příběhy a nedostatek spolupracujících svědků a říká, že tam nebyly žádné fyzické zranění.

Podle zprávy, dorazila policie v domě v Fort Lauderdale předměstí poté, co dostal hovor o domácí incidentu. Mluvili Cristina Barnea, 22, který řekl důstojníkům, že ji Chapman tlačil, dal ruce kolem krku a během hádky v divadle doma džbánu „dusil“ ji. Řekla, že tento argument byl rozdělen od rodinných příslušníků a že Chapman odešel z domu.

Barnea řekl policii, že zaslechla výstřely krátce nato a vyšel ven a schoval v křoví, dokud se mohla navázat kontakt s policií.Nechala manželů dcerkou uvnitř domu.

Policie uvádí, že v této zprávě, že rozhovor Chapman, který řekl, že argument, co se stalo v průběhu party. Říkal, že strčil barneje na rameno a řekl jí, aby „mluvit s ním takhle.“ Řekl, že upadla na zem a křičel.

Chapman řekl vyšetřovatelům, že mu barneje bratr tlačil k zemi. Chapman řekl, vstal a vyšel z domu, a dostal se do sedadla spolujezdce v roce 2015 Land Rover se svým přítelem. Chapman řekl, praštil okno spolujezdce s levou pěstí, vytváří tržnou ránu na koleno levé malíček. Na tom místě, řekl vyšetřovatelům, dostal svou pistoli z uzavřeného laboratorního zařízení a zamkl se ve své garáži.Vypálil sedm kol do betonové zdi a vypálil jedno kolo přes okno před odhodil pistoli stranou.

Policie uvedla, že Chapman odmítl dát čestné prohlášení nebo podepsat čestné prohlášení o stížnosti. On podepsal souhlas pořadí umožňující úředníci hledat své garáže.

Důstojníci řekl Barnea shromáždí své věci a opustil domov.

Dne ​​3. listopadu vyšetřovatelé kontaktoval barneje bratra Dany barneje, který také odmítla poskytnout prohlášení o incidentu. Policista požádal o telefonní číslo jeho sestry, ale odmítl poskytnout číslo.

Davie policejní mluvčí Dale Engle řekl, že vyšetřování je uzavřeno „čeká na žádné nové důkazy.“