Dlouhý opuštěný kopyt do díry

V květnu 2014 se majitel Aston Villa Randy Lerner přiblížil k Holte Endu velkému znamení “pro prodej” a řekl, že dluží starému velkému klubu, aby “se vydal a hledal čerstvé, povzbudivé vedení, pokud v mém srdci Cítím, že už nemůžu dělat tuto práci “. Ve skutečnosti byl nacpaný metaforickým lůžkem s velkými písmeny (které se trochu roztříští, když se blížíte ke konci, protože tyto věci jsou vždy trickierější než vypadají) a vysvětlují slova LERNER a OUT.

Zvláštní pozorovatelé týmu Aston Villa však byli méně spokojeni s příznivci klubu, kteří v neděli podpořili Lernerovu firemní zprávu na stáncích.Zatímco Villa udělala svůj kousek proti Tottenham Hotspur, aby urychlila svůj odstup, hrstka potlačených fanoušků odhalila lůžko Lerner Out na severním stánku a přimělo správce, aby se vpadli dovnitř a řekli jim, že to sundají. Načež fanoušci udělali a správci se procházeli. Takže fanoušci si znovu vzali list – odhalili další zprávu na zádech, že hlavní šaty Tom Fox mohl udělat i ostré – a správci se znovu vrátili. Celá rutina se několikrát opakovala a poskytovala fanouškům nejvíce zábavy, kterou měli v této sezoně v Villa Park. Podívejme se na to, jestli máte na výběr mezi sledováním shluků Rudyho Gestedeho na břevnu od šesti yardů venku nebo hraním kočky a myší s pronajatým goonem v pořádku, pak to vůbec není vůbec volbou.Facebook Twitter Pinterest Příliš řečeno. Fotografie: Stu Forster / Getty Images

Nakonec se tento důstojný malý skit zakončil jedním vycucujícím vynucovatelem, který se s fanouškem vydal na místo tažení války, vytrhl list z jeho rukou, stojany na svých předních zubech, zatímco různí fanoušci zpochybňovali rodinný stav rodičů. A to vše proto, že příznivci jednoduše připomínali potenciálním kupujícím, že majitel chce, a Villa Park a přidružená aktiva jsou k dispozici za rozumný poplatek, bez dalšího řetězce. Bylo ponecháno na nešťastnou manažerku Rémi Garde nabídnout odpověď.Typu. “Dávám přednost tomu, abych žil ve světě, kde každý může s úctou říci – což je velmi důležité a co všechno musí udělat – ale při této příležitosti bych také řekl, že nikdo nesmí zapomenout, co se stalo v minulosti a co bylo učiněno v minulosti všichni účastnící se tohoto fotbalového klubu, “dodal:” Pokud víte, co tím myslím. “K čemu byla správná odpověď: Ne, nikdo neví, co tím myslíte, protože slova, která právě vyšla ústa jsou bezvýznamní. Lerner poukázal na rok 2014, celý rok před tím, než předal Tactics Tim smlouvu, že “osudy jsou nerozhodné v podnikání anglického fotbalu a mám pocit, že jsem tlačil můj dobře za omezit”.Nyní, když klubové bezpečnostní stráže brání fanouškům, aby Lernerovi řekli něco, co vlastně chce udělat, je asi čas, aby osudu přinesl majiteli vily svůj dlouhý popel po díře. LIVE ON BIG WEBSITE

“Nyní jsou všichni v telefonu, nikdo s nikým nehovoří, všichni se dívají dolů [na sociální média], vidí, co o nich říkají ostatní…Čím víc víte dnešního světa, tím více zklamá. Nechápu, proč každý bojuje za moc, peníze, slávu. Nikdo se nezastavil, aby si myslel, že sláva je $ hit? Že čím více peněz máte, tím více problémů? “- Barcelona Dani Alves nasměruje svůj vnitřní Biggie v tomto příjemném rozhovoru se Sid Lowe. Facebook Twitter Pinterest Dani Alves.Fotografie: Manel Chico pro GuardianFIFER LETTERS

“Existuje důvod, proč” stále ještě chceš? “(Lepší rozvržení Fivera passim) se stalo” stále ještě chceš víc “? “Patrick Brennan.” “Největší riziko v Arsenalu, které nahradilo Arsene Wengera, je zbytečné selhání místo toho, aby se mu podařilo zklamat. Je to mnohem horší? “- Mike Simpson. Je pravděpodobné, že pokud čtete tento fotbalový e-mail na čaj, je téměř jistě jedno. Ale nebojte se – pokud byste chtěli najít společnost nebo lásku, zaregistrujte se zde, abyste si prohlédli profily takového erudovaného, ​​společenského a přátelského lidu, který by za normálních okolností nikdy nechtěl s vámi jít ven.A nezapomeňte, že to není odmítnutí, které vás zabije, je to naděje. DOPORUČENÉ POČTOVÁNÍ Podejte AC Jimbo a co pro sportovní podcast No1, Football Weekly! BITS AND BOBS

Heurelho Gomes – Heurelho Gomes pro dobrohodnost – uchopil nůž Watford, který se v neděli vrazil do Arsenalu a otočil ho. “Když vidíte, že Arsenal hraje proti velkým týmům, vypadají jako malý tým.Vypadá to, že by se brzy nepodařilo získat titul, “upozornil.

Wolfsburgský manažer Klaus Allofs udělil pokutu Maxovi Kruseovi 25 000 € za hazardní hry…hazardní hry Allofs se o tom dozvěděl až poté, co se ukázalo, 75.000 výher z události World Series Poker v zadní části berlínské kabiny. “Můžu jen doufat, že pro něj bude lekce a že změní jeho chování,” zašeptal Allofs. Claudio Ranieri konečně dovolil snít Big (Vase). “Teď bojujeme o dosažení [Velké Vázy], jak si dokážete [když] Leicester dosáhne [Velké Vázy] a příští sezónu zůstaneme ve Velké Váze? Neuvěřitelný. To je náš cíl, “prohrál. Andy Carroll z West Hamu si nastavil své výhružky výše, na FA Cup slávu a Big Cup místo.Chamtivá prasata. “Určitě chceme obojí,” prohlásil. “Nebudeme hrát slabší tým pro jednoho a silnější pro druhou.” Alex Schalk z Ross County získal poctě fanouškům klubu po posledním vítěze v ligovém poháru 2-1 konečné vítězství nad Hibs. “Není to pro mě jako jednotlivce, ani pro někoho jiného jako jednotlivce. Je to pro lidi, kteří jsou fanoušky Ross Countyu po celý svůj život, “zařval. “Vidíte, že lidé pláče, protože jsme vyhrál první pohár v historii okresu Ross. Toto vítězství je pro ně. “Facebook Twitter Pinterest Happy Staggies.Foto: Mark Runnacles / Getty Images Manchester United se v minulém týdnu porazil v Liverpoolu, když utrpěl obvinění z příznivců hordy o Hillsborough, přičemž Uefa říkal, že o nich není nic v rozhodčím zprávách.

p>

Neuf byl postačující pro PSG poté, co vyhrál 9-0 v Troyes, aby uzavřel Ligue 1 titul s 876bodovým vedením nad jejich nejbližšími challengy. Alespoň je trochu zajímavý s Zlatanem Ibrahimovicem, který dělá ne. “Co se stane v příštím roce, nevím, ale prozatím už tu nebudu,” prohlásil.

Nottingham Forest hledá manažera poté, co dal Dougii Freedmanovi botu. > A Middlesbrough hledá manažera poté, co Aitor Karanka vyrazil do klubu.Může se vrátit. STÁLE MUSÍTE VÍCE!?

Nič se nesrovnává, nic se nedá srovnávat s tímto skutečně pozoruhodným nadpisem mého magického Leicester City. Gary Lineker se téměř dostane na Sinead O’Connor.

Pokud se vám líbí otázky jako “Jaký má smysl Alexandre Pato?”, pak si můžete užívat tyto mluvící body z akcí víkendu FA Cup a Premier League. Solo a Chewbacca, Dele Alli a Harry Kane mají krásné přátelství [nejdou tam – Fiver Sci-Fi Ed] – a to by mohlo jen oheň Spurs do titulu Premier League, říká Barney Ronay.

Majitel Palerma, Maurizio Zamparini, střílí i tuto sezónu – střílející manažery, spousta lidí, píše Paolo Bandini, který sotva počítá.

Cíle týdne?Cíl týdne!

Teflon Don Old Trafford žije, píše Jamie Jackson.

Oh, a pokud je to vaše věc…můžete sledovat Big Website na Big Social FaceSpace.IT JE JUST BAMFORD