Daniel Cormier bere odměnu, aby pomohl zachránit UFC 200 … a stane se zločincem

A teď ho bolely? Chcete uložit událost? Pro vítězství? Daniel Cormier měl být hrdinou noci. Místo toho on byl všichni špatný guy.Amanda Nunes ‘titul-vyhrávat beatdown Miesha Tate zachrání UFC 200 Přečtěte si více

Jaká hodnota je tam dělat správnou věc? Cormier by pravděpodobně měl opustit sestavu UFC 200 v okamžiku, kdy mu prezidentka organizace Dana Whiteová řekla o neúspěšném testu Jonese. Ale tak by to způsobilo poškození karty v podpisové události UFC. Cormier to nechtěl dělat, takže nechal UFC držet ho se Silvou a vzal si všecky hněv. Nic z toho nebylo snadné. Cormier strávil měsíce v přípravě na boj s Jonesem, mužem, který pohrdá a v okamžiku, kdy byla práce zničena.Smlouva se společností Silva nebyla dokončena až ve čtvrtek večer, takže hodiny před příjezdem do pátku byly ponechány. Pak v sobotu vstoupil do události, kterou zachránil a dostal se hnusný. Fanoušci v nové aréně v Las Vegas očividně chtěli bojovat s létajícími pěstmi a houpajícími se nohama, jen Cormier nedělá létající pěsti a houpající se nohy . Je to zápasník, olympionik. Jeho nejlepší zbraň je zápas. A tak v sobotu v noci, proti hvězdě, kterou nikdy nekonal, vážil o 10 liber méně, udělal to smysluplnou věc. Bojoval.Čím víc zápasil s arénou plnou boosů. “” Už to nemohu opravdu věnovat pozornost, “řekl v pozdní sobotní noci poté, co sledoval, že Silvovi trenéři nesou jednorázový šampión střední velikosti kolem kroužky na ramenou, jako by byla Silva, která vyhrál. “Lidé nerozumí situaci, kterou jsem měl tento týden.”

Schválil-li se Silva, Cormier byl ve strašlivé pozici. Vezme skvělého šampióna, který je nesmírně populární a také někdo, kdo za čtyři roky oficiálně neuspěl v boji proti UFC, který je dva měsíce vyřazen z chirurgie žlučníku a od té doby se cvičil. Silva, jak věděl, bude bojovat se srdcem. Ten boj by inspiroval fanoušky, kteří toužili po rozrušení a Cormiera by to zločinci.Nemohl vyhrát, i když to udělal.

Silva nikdy neměla naději na vítězství v osmiúhelníku. Cormier ho v podstatě vytáhl z nohou, připnul ho na rohožku a seděl na něm tři kolečka, zatímco mu opakovaně dělal hlavu. Fanoušci neměli rádi vidět, jak se jejich hrdina zachází špatně, i kdyby to byla správná taktika pro Cormiera. Pravděpodobně nevěděli, že Jonesův pozitivní test přinutil úředníky UFC, aby snížili Cormierovu plat za boj od $ 1m na $ 500,000. To s vědomím, že další bývalý šampion, Brock Lesnar, získal 2,5 milionu dolarů, aniž by bojoval v UFC po dobu pěti let. Conor McGregor vzpěří na jevišti, aby ukázal, že UFC ho potřebuje více než kdy jindy. Číst více

to bylo spravedlivé. Cormier věděl, že to není fér. Ale co mohl říct?Musel bojovat s bojem, který dostal, a přijal peníze, které mu byly nabídnuty. Odletěl bojovníky z celého světa, aby mu pomohl připravit se na Jonese, byl stále nad váhou, a do plánu svého tréninku, aby před pátečním vážením snížil další kilo. Neměl pro Silvu vhodný plán. Je to člověk zvyků a rutin. Nenávidí narušení jeho rutiny.

“Vyšel jsem tam a bojoval, je spousta lidí, kteří to neudělají,” řekl. “Riziko versus odměna nebyla v mé prospěch, upřímně.” “Odměna” sledovala toho muže, se kterým se bavilo, jako by byl vítězem. Silva sám věděl, že pravděpodobně dojde k porážce, ale řekl, že by chtěl napadnout sám sebe, a proto zavolal UFC a požádal ho, aby nahradil Jonesa i přes nedostatečnou přípravu.Řekl, že jeho děti mu řekly, že je blázen, že bojoval.

Zdálo se, že Silva se živí dravým davem a vzrušením stojícího v osmiúhelníku, což bylo poslední místo, které si mohl představit být jen tři dny předtím. Zamířil několik kopů na svého soupeře, ale to bylo bezvýsledné; Cormier ho snadno odnesl.

“Postavte je!” Fanoušci skandovali u rozhodčího. Udělal to jednou, až k obrovskému hněvu, než Cormier vytáhl Silvu zpátky na plátno a vrhl se na něj. Dolů přišel boos. A nebylo to fér.

Proč je to jediný muž, který zachránil den?