Bwin otevírá výzvu Pařížských mistrů proti Fernando Verdasco

Španělé vedli Robin Haase 6-2, 3-2 v prvním kole, když Holanďan odešel do důchodu a Verdasco bude nyní čelit Murrayovi, jednomu ze 16 nasazených hráčů, kteří se dostali do druhého kola. Murrayův rekord je 11-1 proti leváku, i když se ho snažil dostat pryč do Wimbledonu v roce 2013, kdy se Verdasco vrátil ze dvou setů, ale nemohl zabránit tomu, Bwin bonos de las casas de apuestas aby se Murray přestěhoval do semifinále. Andy Murray zavírá svět No1 Novak Djokovic s vídeňským titlem Více informací

Murray se přiblížil k předjíždění Novaku Djokoviče na vrcholu světového žebříčku tím, že v neděli ve Vídni vyhrál svůj třetí titul v Erste Bank Open ve Vídni , porazil Francouze Jo-Wilfrieda Tsonga 6-3, 7-6 ve finále.

Může se stát poprvé v čele světa, když vyhrál titul Paříže a Djokovič nedosáhl finále.Mistrovství ve finále pro Murrayho, který také získal Bwin tituly v Pekingu a Šanghaji v říjnu, by byl také dost dobrý, kdyby Djokovič nedosáhl posledních čtyř.

“Můžu se pokusit vyhrát moji zápasy, i kdybych tento týden vyhrál všechny své zápasy, stále bych se tam nemohl dostat, “řekl v pondělí Murray. “Takže to jsou v Novakových rukou. Je vpřed, takže pokud vyhraje zápasy a dostane se do posledního kola posledních dvou turnajů, pak bude s největší pravděpodobností držet místo No1. Nyní se necítím jinak, jak jsem udělal šest, před osmi týdny. Mým cílem nebylo ukončit číslo č. 1 na konci letošního roku.Chtěla jsem v letošním roce co nejsilnější a myslím, že je to mnohem silnější šanci, že to udělám už v první Bwin polovině příštího roku, což je to, na co jsem se zaměřil, spíše než tento týden. ”

Djokovic , jehož 66 kariérových titulů zahrnuje rekord 30 v turnajích Masters, se honí jeho čtvrtý po sobě jdoucí titul v Paříži a celkově pátý.Srb se otevírá proti Nicolásovi Almagroovi ze Španělska nebo Gillesovi Müllerovi v Lucemburku. Pablo Carreño Busta udělil vítězství 6-3, 6-1 proti italskému Fabio Fognini, který udělal 33 nevynucených chyb a bude hrát No4 semen Miloš Raonic, který stále pociťuje následky zranění kotníku, které ho donutily stáhnout před jeho Bwin semifinálovým podzimem v Číně před třemi týdny. João Sousa sestavil druhý zápas proti č. 7 Tomas Berdych, porazil kvalifikaci Andreas Seppi 6-4, 6-4 a Steve Johnson bude hrát vítězství No12, Richard Gasquet, po jeho 6-4, 7-5 vítězství proti Guido Pella z Argentiny.

Stan Wawrinka, čp. No3, zahraje Jan-Lennard Struff poté, co Bwin mejores ofertas de bono de apuestas německý kvalifikační tým narazil na Ukrajinu Illyu Marchenko 6-1, 6-1.Italský Paolo Lorenzi porazil francouzský Benoît Paire 6-4, 7-6, aby uspořádal schůzku se 16. semenem Pablo Cuevas z Uruguaye. Marcos Baghdatis přijme Grigor Dimitrov, č. 14 semen z Bulharska , po porážce Francie Paul-Henry Mathieu 6-2, 6-4.