Barcelona je skvělý klub s historií

Ambice

Barcelona je skvělý klub s historií. PSG je nyní více viděn jako peněženka. Další otázkou je, že za deset let se situace může radikálně změnit. PSG po příchodu šéfů v roce 2011 se stala dominantní silou ve Francii a dosáhla pokroku v Evropě. Poslední kampaň a zápasy proti “Barceloně” byly velkým zklamáním, ale nakonec se s Ligou mistrů několik pokusů?

PSG má dnes nejen skvělé složení, ale také vedení, které je schopno udržet vůdce. Marco Verratti musel jít do „Barcelona“ a „Juventus“, jeho agent volal Mark „vězeň arabských šejků,“ ale nakonec Marco odmítá látku a zůstává v Paříži. Nyní nikdo si nepamatuje tento přenos.

PSG má brilantní společnost hráčů schopných pokroku: hlavní talent německého fotbalu Julian Draxler, které se konalo hvězdu pro Argentina Angel Di Maria, jeden z nejlepších defenzivních záložníků na světě Marco Verratti a fenomenální Edinson Cavani, chop 50 cílů v uplynulém roce. K dnešnímu dni rozhodující výhodu “Barça” ve sporu s PSG dávají Messi a Neimar. Brazilský je schopen změnit sjednocení sil.

“Barcelona” vede další nepochopitelnou přenosovou kampaň. To je tkané z rozporů. V Katalánsku se rozhodli vytáhnout mladé, ale mají o Paulinho zájem, aby ujistili Neimara. Chtějí si je koupit z Číny, ale nejsou připraveni zaplatit dalších 10 milionů za přítele Neimara. Nějaký druh šílenství. Tým má spoustu problematických pozic, ale po celé léto – ani jeden přenos hvězdy.

Poslání společnosti Neimar ve Španělsku je u konce

Neimar vyhrál všechny možné tituly s Barcelonou v roli důležitého hráče. K růstu je zapotřebí nová motivace. Vyhrajte všechny tituly s jiným týmem jako vůdcem. Neimar není žák Barca, cítí se lítost. Tým přišel těžké časy – to není problém Neimara. Musíme hledat místo, kde je lepší. Neimar Máme pět let vyhrát „Zlatý míč“ a ponechat značku na světovém fotbalu, kterou předpověděl :. „dědic Pelé“, „Nejlepší na světě“, „King of Football“ Když hrajete v týmu s Messi, můžete si vzít trofeje, ale prostě se nedostanu.

Proč Neimaru utíkal z Barcelony v PSGFoto: Cíl, Sky Sport

Místní generace, vedená Iniestem a Piquetem na úpadek, bývalí vůdci jako Mascherano, se nedostanou mladšími. Současně “Barca” spustila mládežnický tým a tento posun nevyšel. Přenosová kampaň se zdá být selháním a ani nový trenér není hvězda. Průběžná nejistota.

V PSG je všechno v pořádku. Místo hlavní hvězdy, obrovský plat, krajané po ruce, tým hodně peněz a možnost koupit téměř každého hráče. Neymar, je čas běžet.