1xbet mobile bonus

1xbet mobile bonus

Bonusové detaily
Bonus 1xbet je vyhrazen pro uživatele, kteří si nikdy nezaložili účet 1xbet. Chcete-li získat sázkový bonus, musíte přejít na webovou stránku www.1xbet.it a dokončit registraci. Následně budete muset provést platbu prvního vkladu v hodnotě nejméně 10 EUR, která bude provedena během prvních 30 dnů. V tuto chvíli bude bonus připsán okamžitě, ale bude podléhat omezením výběru. Částka, kterou jste obdrželi, může být ve skutečnosti okamžitě použita ke hře, ale může být vybrána ve dvou tranších stejné hodnoty: první může být vybrána okamžitě po 1xbet mobile bonus zaplacení, druhá po ověření identity uživatele.

Bonusová částka musí být vsazena 8krát, u sportovních sázek s kurzem nejméně 2,00. Tyto požadavky musí být splněny do 90 dnů od vydání bonusu.

Navíc, v případě záporného čistého zůstatku v prvních 90 dnech registrace, po odečtení bonusů a sázek FreeBets, které již mohly být použity, bude bonus každých 25 dní připsán bonus rovnající se 25% z čistých ztrát 1xbetů. Sportovní sázky až do výše 50 EUR ; za každých 30 dnů. Můžete tedy nahromadit celkový bonus až do výše 200 EUR.

Vklady a výběry
Bezpečné a flexibilní platby pomocí 1xbet
Platební metody 1xbet
1xbet nabízí četné způsoby platby, každý s určitými provizními náklady a časy transakcí. Je možné provádět vklady (s minimální částkou 10 EUR) pomocí kreditních / debetních a předplacených karet, jako jsou Visa / Mastercard, Postepay a Kalibra, nebo prostřednictvím bankovních převodů a elektronických peněženek (PayPal, Skrill Moneybookers, Neteller, ClickandBuy). Bookmaker také nabízí doplňovací službu prostřednictvím epay poukázek a 1xbet doplňků, které lze zakoupit u autorizovaných prodejců. Nejvýhodnější metodou je Kalixa, která umožňuje minimální vklad ve výši 5 € nebo FreeBet, s minimálním vkladem ve výši 1 €.

Výběr lze provést prostřednictvím kreditních / debetních a předplacených karet, bankovních převodů a elektronických peněženek, s minimální částkou 30 EUR. Metoda Kalixa vám umožňuje vybrat i 15 €.

Ať už si vyberete jakýkoli způsob platby, nezapomeňte jej před provedením jakékoli transakce zaregistrovat do svého profilu.

Mobilní aplikace
1xbet Mobile
Toto je verze oficiálního webu optimalizovaná pro mobilní zařízení a nevyžaduje počáteční stažení. Abyste mohli využívat služeb nabízených 1xbetem, stačí se připojit k oficiální webové stránce přímo z prohlížeče mobilního zařízení.

1xbet App
Na rozdíl od mobilní verze vyžaduje aplikace 1xbet stažení. Uživatelé IOS si budou moci stáhnout sázkovou aplikaci přímo z Apple Store; uživatelé Androidu se však setkají s určitými problémy v důsledku zákonů platných v Itálii o hazardních hrách, které vám neumožňují aplikaci stáhnout přímo. Chcete-li nainstalovat aplikaci, budete muset přistupovat na mobilní web 1xbet ze svého smartphonu nebo tabletu a po dokončení registrace přejděte do rozbalovací nabídky a klikněte na položku „Sportovní aplikace“. V tomto okamžiku začne stahování souboru APK, což vám umožní pokračovat v instalaci. Nyní máte přístup ke sázkové aplikaci, kde můžete sázet a sledovat aktualizace, i když jste mimo domov.

Kontrola sázkové aplikace
1xbet Schedule and Schedule App
1xbet mobile
Kromě toho, že se jedná o vynikající fotbalovou sázkovou aplikaci, je díky své notorii sponzorů sponzorů Juventus a Real Madrid proslulá i aplikace 1xbet, která je známá tím, že může vsadit na více než 90 sportovních disciplín, přesně tak, jak jsou dostupné na oficiálních webových stránkách. Možnosti sázení jsou stejné jako možnosti na oficiálních webových stránkách, jako je konečný výsledek, přesný výsledek a pod / nad.