Z tohoto důvodu opustíme “temnou” stránku finančních

Tito lidé zpravidla vytvořili názor na portugalštinu na základě jednoho nebo dvou faktů z jeho životopisu nebo herních prvků, které považují za dostatečné k doslovnému nenávisti slavného fotbalistu.

Dnes se však pokusíme pochopit, zda je dostatek důvodů, proč je čas změnit postoj k Ronaldovi mezi těmi, kteří to netolerují. Některé z argumentů ve prospěch Portugalců jsme “škrábali”, ale pokud se vám zdá přesvědčivé – uvidíme na činnost a komentáře dobré vůle.

5. Charita

Cristiano Ronaldo není jen jedním z nejznámějších a nejživějších moderních fotbalistů. Jedná se především o velmi bohatého muže, jehož roční příjem přesahuje 100 milionů eur. Někdo si jistě vzpomene na řadu skandálů, které propukly kolem osoby Cristiano a týkaly se nezaplacení daní Portugalci. Abychom však jasně porozuměli složitostem těchto případů, musíte si nejprve uvědomit naprosto všechny detaily a za druhé, být odborníkem na právní vědu a finanční záležitosti.

Z tohoto důvodu opustíme “temnou” stránku finančních aktivit Ronaldo na specialisty a promluvíme si o tom, jak Cristiano utrácí své příjmy. Kromě luxusních automobilů, jachet, domů a letadel, Ronaldo nezapomene darovat velkou část svých peněz potřebným. Je všeobecně známo, že fotbalista Juventusu často převádí peníze nevládním charitativním organizacím, které pomáhají nemocným a chudým lidem.

V roce 2017 se ukázalo, že Cristiano Ronaldo prodal jeden ze svých Zlatých kuliček. Kupující byl nejbohatším mužem v Izraeli Idan Ofer, který za trofej zaplatil 600 000 eur. Každý poslední cent, Ronaldo převedl do fondů, které pomáhají dětem s vážnými nemocemi.