West Ham čelí hádce s Middlesbroughem nad Darrenem Randolphem

Naděje West Hamu na opětovný podpis Darrena Randolpha příští měsíc závisí na tom, jak Middlesbrough sníží požadovanou cenu brankáře, od kterého chce Manuel Pellegrini poskytnout zkušené krytí Lukasze Fabianského.

Očekává se, že Premier League být zaneprázdněn během přestupového období s pohyby pravděpodobně pro středního záložníka a útočníka, a upřednostní podpis brankáře, který nahradí Roberta, který se potýkal poté, co Fabianski v září utrpěl vážné zranění kyčle.Roberto minulý měsíc přišel o místo u Davida Martina a 33letý Španěl, který se loni v létě připojil k volnému prodeji, bude pravděpodobně prodán. Manuel Pellegrini z West Hamu zůstane i po Vánocích ve vedení Přečtěte si více

Pellegrini ví, že potřebuje lepší krytí pro Fabianského, který by se mohl vrátit na cestu do Crystal Palace v Druhý svátek, což by mohlo vést k návratu pro Randolpha. 32letý muž strávil dva roky ve West Hamu, než se před dvěma lety připojil k Middlesbrough za 5 milionů liber.

Předpokládá se, že jakákoli dohoda závisí na tom, jak Middlesbrough změkčí svůj postoj k Randolphovi.Klub šampionátu nechce utrpět ztrátu na mezinárodní irské republice a naznačil, že by se ho mohl držet až do příštího léta.

West Ham věří, že poplatek v oblasti 3 mil. GBP by byl spravedlivý a začali prozkoumávat alternativní možnosti, přičemž jsou také možné půjčovací kroky pro Bournemouth Asmir Begovic a Stoke City Jack Butland. Je nepravděpodobné, že by Bournemouth odmítl nabídky pro Begoviče, jehož půjčka v Qarabagu brzy končí; Stoke chce získat prostředky prodejem Butlandu za značný poplatek.

V útoku se West Ham zajímá o Gabriela Barbosu, 23letého brazilského útočníka zapůjčeného ve Flamengu z Internazionale.

Pellegrini, který byl pod silným tlakem, chce také větší hloubku ve středu pole. West Ham sleduje Isaaca Haydena z Newcastlu a mohl by se přestěhovat za Joeho Allena ze Stoke.