Werder Brémy – Borussia Mönchengladbach 0:1

Werder znów nie udało grę do domu i utracone. Tym razem udało im obronę mistrzów Koszulka Borussia Monchengladbach. O jedynym meczu Trefa zadbał jeszcze w początkowej zagrożenia patnáctiminutovce thorgan.

Była to również pierwsza duża szansa konkursu. Szybka kontra zastihnul obrahu krajowej unformed, więc może to Christoph Kramer przesunięty w prawo, aby całkowicie wolnej od Hazard, który był co prawda od kąta, ale udało mu piłkę uderzył tak, że bukmacher internetowy przeleciał głową Felix Wiedwalda, mimo że lider grupy Bremen próbował co mogła – 0: 1

Niedługo po Werder grał zabawne zdarzenie. Pod koniec Fin Bartels była zupełnie sama w przedniej Yann Sommer, ale szwajcarski bramkarz trzymał zespół dużo. Z drugiej strony, próbował Herrmann, ale nezadařilo. Następnie piłka spoczął Bartels a tylko niewielka dab zakłady mobilne Unibet minęła bramkę. Więcej zaznamenáníhodného podczas aktu otwarcia stało.

Po zmianie stron na boisku pojawił się i Theodor Gebre Selassie Claudio Pizarro. Pierwsza szansa jednak, wygodnie rozmieszczone po přiťuknutí Fabian Johnson André Hahn. Znalazła sobie bonus mobilny Unibet zupełnie sam na skraju pola karnego. Może mógłby nadal iść z Bremy balonowych bliżej sanktuarium, ale postanowił strzelać iz tego wariantu Felix Wiedwald liczone.

Fretka Zagrożeń i 75 minut. Ale ponieważ nie tak dawno nie odwracał głowę bramką Suter Peru Pizarro powrócił oddziały Alexander Nouriho powrotem do barážovou pozycję.

Wręcz przeciwnie, Colts zdobył po raz czwarty z rzędu, bo po tej rundzie będzie maksymalnie dziesięciu. Następne welcome home Lipsk, podczas gdy cała Weserstadion pojedzie do Mainz.