Warrington pomstil Wembleymu a porazil Hula, aby utěsnil štít Leading Leader’s

Poprvé od roku 2011 je Warrington hrdým držitelem Shield League League a po testování několika týdnů, které začaly srdcervoucí porážkou ve finále Challenge Cupu, toto vítězství znamenalo víc než jen trofej.

p> Způsob porážky Hull FC u Wembley, spolu s jejich dramatickým kolapsem proti Wiganu minulý týden, který založil tohoto vítěze – vyvrcholí do pravidelné sezóny, vedl některé k obavám, že Warringtonova sezóna byla na lanech.To je proto nějaký způsob, jak to reagovat. James Webster v Hullu KR doufá, že ukončí svoji vlastní vládu proti Huddersfieldu. Přečtěte si více

Nejspíš nebyly flair, ohňostroje nebo očekávaný razzmatazz, pocit, že Warrington se objevil jako kontrakt v Hullovém pochodu na výšky, vlci byli velkolepí. Dokončili pravidelnou sezónu s nejlepším útokem a obranou Superligy a z tohoto důvodu jsou možná jen zasloužené ligy vedoucí, vyhrála domácí čtvrtek proti St Helens ve čtvrtek po představení postavených na vnitřních činech, touze a hrdosti. Čtyři z posledních sedmi stran, které dokončily vrchol ligy – včetně posledních dvou – měly pokračoval ve výhře na Old Trafford.Zda Warrington učiní, že hat-trik zůstane být viděn v příštích čtrnácti dnech, ale oni budou jen příliš si uvědomují, že oni byli jeden ze tří anomálií v tomto záznamu, když oni skončili vrcholu v roce 2011.

Myslím, že někteří lidé viděli náš tým a obávali se o nás, “řekl trenér z Warringtonu Tony Smith. “Jsem tak potěšen.To, co se stalo minulý týden, nám ublížilo na pár dní, ale věděli jsme, že nám to udělá něco dobrého. “

Pro Hulla už nebudou mít žádné výkyvy a po nenávistné, frustrující noci pro vítěze Challenge Cupu , jejich naděje na první Grand finále za 10 let nyní spoléhají na vítězství v Wiganu v pátečním semifinále. Hull nyní trpí třemi porážkami ze čtyř zápasů od Wembleyho za FC, což naznačuje více než sklon “” Z nějakého důvodu před šesti nebo sedmi týdny jsme vypadali červeně horko, “řekl trenér Hull Lee Radford,” ale v posledních několika týdnech jsme neměli vypadal horko. Je to znepokojení. Bylo to tam už pár týdnů. “Šestnáct Warringtonových 17 tady bylo Britů, včetně dvou hlavních architektů Hullova pádu.Mladý Half-Back, Declan Patton, byl skvělý, ale návrat Tom Lineham byl téměř jistě mít dopad v nějakém okamžiku. Křídlo, který opustil Hull za Warrington v šesti číselné záležitosti poslední rok, se v letošním roce ocitl tak daleko na hromadné objednávce, že jeho poslední soutěžní zápas byl pro Rochdale Hornets v Barrow: ale přesto, že byl přinesen zpět z chladu Smithem kvůli dalším problémům s poraněním, Lineham dosáhl dvou zásadních pokusů o pomoc nejvyšší místo. Jeho první a jeden pro svého spoluhráče Kevina Penny udělali 8-0, přičemž čtyři tresty od Pattona na obou stranách Carlosu Tuimavave se pokoušejí zřídit vedení 16-6 pro vlky. Warrington odevzdal vedení Wembley o dva body, ale tady to nebude opakovat.Když se Hull usilovně usadil a vypadal tak vyčerpaně jako Radfordovo shromáždění po skončení zápasu, Linehamův druhý a patrový gól z Pattonu zajistil vítězství – a kdo ví, co by mohlo následovat v příštích čtrnácti dnech?