Vysoké školy odsoudit propuknutí násilí v rugby zápas studentské

Policie vyšetřuje po rvačka vypukla na atmosféru zápasu mezi dvěma vysokými školami.Lahve byly hozen mezi davy ve scénách odsoudila jako “šokující a hanebné” těmito dvěma institucemi.

Mnoho lidí bylo zraněno během nepokojů na výroční upevnění mezi univerzitami Sussex a Brighton v Falmer, East Sussex , v neděli, což vedlo k utkání se ruší.

“chování zahrnuty misogynistic, homofobní a rasistický jazyk,” uvedl svaz University of Sussex studentů v prohlášení vydaném po násilí rozhořel.

Objevily se zprávy, že studenti z Sussexu vysmíval jejich Brighton protějšky s posměchu, jako je “váš otec pracuje pro mého otce”, když zprávy nemohly být nezávisle potvrdit.

Jiné zprávy řekl, že jedna osoba hrozil další nožem jako napětí mezi těmito dvěma institucemi překypěly.Policie uvedla, že 19-letý muž byl zatčen pro podezření z držení ostré a špičaté článku a propuštěn až do dalšího šetření

Ve společném prohlášení, dvě univerzity řekl:. “Scénou byl svědkem dnes v roční univerzitní sportovní den byly šokující a ostudné. Kompletní vyšetřování byla zahájena do událostí a případné studenti identifikován jako kteří se podíleli na poruchy budou čelit závažným důsledkům v našich kódy disciplíny.Jsme bezvýhradně odsuzujeme chování ”

Dodali, že násilí dal budoucnost roční svítidel pod hrozbou

Ve svém prohlášení, Sussex vysokoškolských studentů unii, řekl:”.. It je škoda, že tyto akce kazí den velkého sportovního chování a fair play ze strany týmů Brighton a Sussex a mnoho diváků … The nebezpečné a neuctivé chování malého počtu diváků ohrožených jiný diváků, osazenstva a hráče. “Někteří studenti museli být převezen do nemocnice, “jako preventivní opatření,” uvedl mluvčí Unie.

Jejich protějšky na úrovni Unie Brighton žáků také odsoudil násilí a dodal, že si přeje zraněných brzké uzdravení.

< p> výpis z Sussex policie číst: “policie byli povoláni na zprávu o velkém boji, který vypukl mezi diváky na zápas univerzitní rugby na Falmer v neděli

“. Objevily se zprávy lahví bytí hozen na utkání mezi Sussex a Brighton vysokých škol a řada lidí je zraněno.

“policie zkoumá CCTV incidentu a chtějí mluvit s nikým, kdo byl zraněn nebo kteří by byli svědky nebo mají informace o incident.

“a 19-letý muž z Falmer byl zadržen na místě pro podezření z držení ostré a špičaté článku ve veřejném místě.Byl dearrested pro dotazy, které mají být postupoval. “