Všichni černí si ponechávají Bledisloe Cup s pohodlnou výhrou nad Wallabies

Izrael Dagg zaznamenal dvě pokusy, protože All Blacks porazili Austrálii 29-9 v zápase o Ragby Championship, což také zajistilo, že si Bledisloe Cup udržely ještě jeden rok.

Beauden Barrett také předváděl jeho rostoucí postavení jako startující muška-polovina s devíti body od boot a jeho všestranná hra vedla jeho stranu kolem pole v zápas, který byl výrazně méně jednostranný než setkání mezi těmito stranami před týdnem.Wallabies v Mistrovství Ragby All Blacks – live Paul Connolly Přečtěte si více The Wallabies fly-half Bernard Foley oba dva tresty, zatímco debutant Reece Hodge přistál monstra trestu v první polovině pro návštěvníky, kteří přes lepší defenzivní ukazovat ještě zřídka hrozil útoku, ztrácí šestý po sobě následující zápas. All Blacks drželi Bledisloe Cup, symbol trans-tasmanské nadvlády od roku 2003 a jen museli čerpat Wellington, aby zajistili, že zůstane uzamčena v novém Zélandu Rugby trofejní skříňku na další sezónu.

Steve Hansenová strana v minulém týdnu v Sydney hrála s Wallabies 42-8 s vysokou rychlostí a vynikajícím výkonem a Wallabies slíbili, že budou vystupovat lépe než na olympijském stadionu v Sydney.

Zatímco úsilí australského týmu bylo znatelně více impozantní, příliš mnoho porušení a občasné špatné disciplíny ublížilo Wallabies, když vypadali, aby odpovídali fyzickému postavení All Black Forků.

Po úzkém startovním stánku vedl All Blacks pouze 15-9 v poločasu s Daggovými pokusy a přeměnou a pokutou Barrettovi, zatímco Foley a Hodge kopali tresty pro návštěvníky.

Defenzivní myšlení od Wallabies však vedlo k tomu, že hlavním protagonistou Adam Colemanem byl žlutý paprsek na nebezpečnou nálož na All Blacks full-back Ben Smith pozdě v první polovině.

All Blacks nereagovali, zatímco Coleman byl mimo pole, zatímco Wallabies zpomalili tempo a hra byla plná hádky a přerušované krve z obou týmů.

Julian Savea pak dal jeho straně nějaký dýchací prostor těsně poté, co Coleman se vrátil, když Barrettova prudká rychlost znovu využila prostor v obraně Wallabies předtím, než Same Cane popadl jeho stranu čtvrtý pokus o 15 minut později.

Obě strany mají nyní týden volno v mistrovství Rugby před tím, než všichni černí čelí Argentině v Hamiltonu 10. září, zatímco Wallabies hrají Jižní Afriku v Brisbane.

Finální zápas Bledisloe Cupu, který je nyní mrtvou gumou, je v Aucklandu dne 22. října.