VIDEO Vynikající Hossa v úloze bombardéru: Velkým cílem vyhrát proti divoce!

CHICAGO – Marián Hossa dosáhl v současné sezóně svého 22. cíle v triumfu Chicago Blackhawks proti Minnesotě Wild 4: 2 v neděli doma NHL. “Jastrabi” v 5. minutě vedl 2: 0 Patricka Kanea a Artemija Panarina. V 11.min skóroval útočník Minnesota Eric Staal.

Ve druhé třetině opět zvýšil vedení Chicago Trevor Van Riemsdyk.Pouze 46 sekund po začátku třetí třetiny znovu vrátil “divochy” do zápasu gól finského útočníka Mikaela Granlund, ale naděje hostí definitivně zamítl Marián Hossa, když v 54. min stanovil konečný rezultuje duelu. Hossa odehrál 14 a půl minuty a na soupeřova brankáře vyslal tři střely, jednu soupeřovu střelu zablokoval.

Richard Pánik odehrál v dresu “jestřábů “téměř 16 a půl minuty a přiřadila statistikám dvě rakety, dvě těla a jeden blok. Tomáš Jurčo se poprvé po výměně z Detroitu nevešel na soupisku a duel sledoval pouze z tribuny.

Nedařilo se Detroitu, který doma prohrál s New York Rangers 1: 4. Slovak Red Wings dopředu Tomáš Tatar rezervoval dva minus body, strávil na ledě téměř 21 minut.Stejným výsledkem v domácích hrách v poměru 1: 4, Edmonton a Montreal také ztratily, obránce obrany Oilers Andrej Seker hrál téměř 24 minut a zaznamenal jeden bod. Edmonton ztratil již třetí čas za sebou. Ligový vůdce Washington ztratil již po čtvrté v řadě, když se Anaheim 2: -význam: centrum; “>