Veronika má životní formu

Zuzulová se dostává do životní formy. Slovenská sjezdařka zašla v sobotu v slovinské Kranjské Gore sedmnácté místo, nejlépe v její kariéře v obřím slalomu. Po včerejším slalomu letěl úsměv 22-leté Bratislavčanky do světa z pódiového umístění, kde stála po boku vítězné Rakušanky Schildová a druhé Češky Záhrobské.

“Po první jízdě jsem si live sázení u Bet365 věřila a dopadlo to velmi dobře. Dosud bylo pro mě náročné podat dobrý výkon v obou slalomových jízdách.Teď se to Bet365 konečně podařilo, “citovala agentura AP Zuzulova.

Předseda úseku sjezdových disciplín lyžařského svazu Richard Magdolen byl v Kranjské Gore při obou závodech ve společnosti minitímu Zuzulovcov:” Veronika se dostala do absolutní psychické pohody. Věřím, že to bude impuls pro celé Bet365 naše lyžování. Technický sníh v Slovinsku její seděl. Lepší držel jako dříve v rakouském Semmeringu, kde se tvořily zrádné sněhové koule. ”

Trenér Timotej Zuzula navzdory úspěchu v obrázku: naordinoval dceři hned po závodech slalomársky trénink.V sobotu večer si smlsla na oblíbených těstovinách a ráno si v prvním kole vyjela slibnou čtvrtou pozici: “Konečně jí vyšlo i první kolo a nemusela dohánět ve druhém Bet365 výraznou ztrátu,” dodal R. Magdolen. V cíli se před Zuzulova dostala pouze suverénní Rakušanka Schildová a Češka Záhrobská, jejíž druhé místo znamená její osobní rekord ve Světovém poháru.

Zuzulová je ve slalomu SP celkově sedmá.Definitivně se dostala do první patnáctky, což bude důležité při losování až do mistrovství světa ve švédském Are.

Veroniku sledovala v televizním přenosu i dosud jediná slovenská vítězka Bet365 závodů světového poháru Jana Gantnerová – vyhrála sjezd v rakouském Altenmarkte v prosinci 1980. “Obě kola zajela výborně, žádná strnulost, byla z ní cítit psychická pohoda. Dobře, že její tým se poučil z minulosti a Veronika startuje iv obrázku: i Super G. ”

1. místo, 1980: Gantnerová – Šoltýsová, Altenmarkt, sjezd

2. místo 1979: Gantnerová – Šoltýsová, Zell am See, sjezd

3.místo 1979: Gantnerová – Šoltýsová, Altenmarkt, sjezd

3. místo 2004: Zuzulová, Zwiesel, slalom

3. místo 2006: Zuzulová, Kranjska Gora

zdroj: www.cz-bonus.com