V této sezoně se fanoušci “United”

Před šesti měsíci se zdálo, že Sturridgeova kariéra v Liverpoolu skončila. Zranění, špatná forma a další faktory vedly k tomu, že bývalá mladá hvězda v různých družstvech. Skutečnost, že byl druhým nebo dokonce třetím hlavním útočníkem týmu, byl nepochybný.
Ale nejdřív, preseason a pak první měsíce nové sezóny nás přemýšleli o našem názoru. Domácí mazlíčko Merseyside je zpět a Klopp je jen velmi šťastný, že mu dá více času. Spolu s Sadiem Mane Sturridge je nejlepším střelec a člověk jen může hádat, co se stane dál.

Luke Shaw (Manchester United)

V této sezoně se fanoušci “United” nic radovali. Uprostřed stolu, odchod z Ligového poháru a série koučovacích skandálů – zatím není žádná naděje na šťastný výsledek. Ale jeden fotbalista by se mohl ještě ukázat z nejlepší strany. Jednalo se o Luka Shawa, jiného Angličana, který byl jednou zbožňován, ale nyní zapomenutý. Tentokrát minulou sezónu nehrál ani jednu hru a zdálo se, že stažení je nevyhnutelné.

9 ponorkových hráčů, kteří nás na začátku sezóny příjemně překvapili

Ale postupně se 23tiletý obránce podařilo získat místo v týmu a dokonce se vydal do postavení Ashley Young a Marcos Rojo. Hráč měsíce podle fanoušků, kteří se vrátili do národního týmu, a dokonce i s novou smlouvou – přehlídka je opravdu znovuzrozená.

Aleksandar Mitrovich (“Fulham”)

Po vybojování Fulhamu v Premier League s 12 brankami v 17 zápasech se silný srb stal hvězdou týmu, který jen doufal, že uniforma bude převedena do nové ligy.
V Newcastle se Mitrovici nepodařilo ve všech: 13 gólů v 59 zápasech. V této sezóně již dosáhl pět a jeho bývalé nadšení se postupně vrací k němu.
Dokonce i tajuplný temperament se vyléčil. Nyní “letní obyvatelé” jednoduše nemohou prezentovat svůj tým bez útočníka. A oni jsou stěží spokojeni s pověstmi o bezprostředním přechodu do Chelsea.