Unibet svědčí, že má podezření, že jeho žalobce bude tvrdit, že ji znásilnil

Derrick Rose v úterý svědčil v úterý, že má strach, že jeho bývalá přítelkyně bude tvrdit, že ji znásilnil poté, co se se svými dvěma přáteli sex s ní.

Hvězda NBA říkala na soudu, že se stal podezřívavý, když žena později texty v den údajného útoku popsat popáleniny, které ona prohlásila, že se dostala na ruce z ohniště mimo jeho Beverly Hills, Kalifornie, house. Hráč New York Knicks řekl, že nikdy neviděl, že se Unibet žena spálila a on měl pochybnosti o tom, že byl zřízený. Derrick Rose znásilnění: Hvězda NBA říká, že interpretoval textovou zprávu jako souhlas další den v soudním řízení o 21,5 milionu dolarů, který tvrdí, že on a jeho přátelé měli sex bez souhlasu ženy, když byla v roce 2013 neschopná pití a případně léků.

Rose říká, že žena byla střízlivá a on převzal souhlas založený na jejich minulosti a chování.Muži odmítli obvinění.

Dříve v úterý soudce v procesu uvedl, že zvažuje mistrial poté, co kritizuje advokáty pro žalobce jako “neuvěřitelně neopatrný” při výrobě exponátů. Roseovi právníci Unibet požádali amerického soudce okresního soudu Michaela Fitzgeralda, aby vyhlásil mistriální soud, protože jim nebyly dány tři textové zprávy důležité pro jejich případ až do pátku, kdy byla Rose na stánku svědků. Žena tvrdila, že texty byly předtím zveřejněny a že argument byl frivolní. Soudce Fitzgerald, který několikrát použil výraz “neuvěřitelně neopatrný”, řekl, že to není frivolní záležitost a řekl právníkům, aby prokázat, že texty byly zveřejněny. “Byla jsi s exponáty velmi nedbalá,” řekl Fitzgerald. “Rozhodně jsem to nebyl spokojen.”

Soudce řekl, že pokud se jedná o mistriální zápas, vyvine nový pokus do pravidelné sezóny NBA.Zmíněné texty poslala žena Rose.Advokáti obhajoby uvedli, že v pátek se dívají na exponáty, které jim byly doručeny v pořadači, a všimli si textů, které před zahájením soudního řízení nebyly zveřejněny. Hvězda NBA Derrick Rose očekávala, že jeho žalobce ztratí anonymitu.

Soudce neuvedl, kdy bude rozhodovat o žádosti mistrial.

Sexuální textové zprávy byly v centru prvního dne svědectví Rose v pátek, kdy jeho advokáti nazývali nepřátelský svědek, který pomáhá učinit případ, že žena nikdy Unibet neudělala souhlas s tím, že by měla sex s ním a jeho dlouholetými přáteli a asistenty Randall Hampton a Ryanem Allenem. Žena poslala Rose sérii sugestivních textů, počínaje že on je důvod, proč se “probouzí nadržený”, po kterém následují podobné zprávy po celý den 26. srpna 2013, svědčí Rose.

Říkal, že přijal zprávy jako souhlas k sexu, explicitně.

Rose říkala, že jediná doba, kterou žena řekla “ne”, byla al l tři muži se pokusili vejít do její ložnice najednou a ona jim řekla, aby se místo toho dostali po jednom.

Rose se zeptala, jestli se cítí nějaká výčitka o noci.

“Jsem citlivý na to,” odpověděla Rose, ale dodala: “Cítím, že jsem nic Unibet špatného neudělal.”