Trener Sparta będzie przeciwko trener Interu zespół młodzieżowy Holoubka

Trener Sparty w czwartkowym meczu Ligi Europejskiej z Interem Mediolan będzie obecny asystent trenera juniorów i David Holoubek. Został powołany tymczasowy kierownictwo po poniedziałkowym koniec Zdenek Ščasného w biurze. Analiza Inter musi Bet-at-home martwić się o kolejnego asystenta Stanislav Hejkal i Zdenek Svoboda zajmuje standardową sytuację.

Dla šestatřicetiletého Holoubek będzie premiera w roli trenera w dorosłym futbolu. Spartan wychowanek jako trener upłynął od ucznia do dziewiętnastu, z którym w poprzednim sezonie zdobył tytuł jasno i doprowadził ją do młodzieży Ligi Mistrzów.

W środę, będzie on zakłady sportowe Bet-at-home pierwszym pojedynku Youth League z Podgoricy. Natychmiast po głowach pasuje do treningu przed meczem A-Team, w którym asystent od czerwca do czwartku, poprowadzi drużynę przeciwko Inter.

Szkolenie taktyczne tworzy Hejkal, który był Inter osobiście monitorować. “Teraz skupiamy się głównie na mecze w którym Inter tam. Przed rozpoczęciem zawodów krajowych nieoczekiwanie zmienił trenera, który miał wpływ na wiele rzeczy. W Chievo dostał w Bet-at-home ustawieniu 3-5-2, ale przegrali kolejny mecz już dyspozycja zmieniły się 4-2-3-1, a także pojawiły się zmiany. w ostatnich meczów trener wybiera 4-3-3 “Hejkal zasugerował on będzie trudne zadanie.

Ofensywa szkolenia i defensywne stałe fragmenty są tak stare jak jeszcze Svoboda. “Zdenek dałem zarys jak Inter sztuk Zestaw zapobiec. Jak zachowuje się, gdy piłka jest grana przez jednego lub dwóch graczy, lub jakich noga. Wiele Bet-at-home obracający zespół, plus niektórzy gracze są na zaplanowany w Lidze Europejskiej, więc dowiedzieć się kto kiedykolwiek faktycznie dzieje Pieces bałagan “, powiedział Hejkal czytaj więcej o |Bet-at-home: http://www.bet-bonus-pl.com

Z informacji na temat pomocy spartańskich trenerami Interu i byłych piłkarzy. “Cenne informacje mamy, na przykład, od Tomas Ujfalusi. Rozmawialiśmy także z Lada Krejci, który Bet-at-home teraz dołączył przeciwko Inter”, powiedział Hejkal.