Tony Adams v rozhovorech s Brondbym o tom, že v příštím ročním období přijme manažera

Tony Adams jedná s Brondby o tom, že se stane jejich manažerem. Bývalý poločas Arsenal, který je ředitelem fotbalu v Gabale v Ázerbajdžánu, je oblíben, aby převzal od dočasného trenéra Aurelius Skarbalius na konci sezóny. Adams má spojení k majiteli Brondby, Janu Bechovi Andersenovi, přes John Terryho, kapitána Chelsea, který je společným přítelem, a 49letý je připraveni opustit Gabalu, aby se vydal na novou výzvu.

” můžu potvrdit, že mluvím s Brondby ohledně pozice trenéra, “řekl Adams. “V květnu opustím Gabalu a chci se vrátit k práci manažera.Nic zatím nebylo rozhodnuto a jsem si jistý, že Brondby si vybere správnou osobu pro tuto práci. “

Adams se po několik týdnů setkává s dánským klubem a pokud bude jmenován, bude zvažovat pojmenování John Jensen, jeho bývalý týmový kolega Arsenalu, jako jeho asistentka. Brondbyho další možnosti pro manažerské posty jsou Morten Wieghorst, bývalý keltský hráč a asistent manažer Swansea City, a trenér Faerských ostrovů Lars Olsen. Po hraní kariéry u Arsenalu a Anglie se Adams snažil přechod na řízení.On měl rok u Wycombe Wanderers, který začal v listopadu 2003, během něhož byl klub propuštěn do League Two, a v období 2008-09 měl na starosti tři a půl měsíce v Portsmouthu, když vyhrál jen dva Premier League.

Adamsova další manažerská pozice byla u Gabaly. Převzal v květnu 2010 a trval 18 měsíců, než rezignoval z rodinných důvodů. V říjnu 2012 se vrátil do klubu jako ředitel fotbalu.

Andersen poradil Terrymu s finančními investicemi a hráč Chelsea šel do Dánska v pondělí, aby ho navštívil a sledoval klubový zápas proti Nordsjaellandu. Brondbyův předchozí manažer, Thomas Frank, odstoupil v březnu za bizarních okolností poté, co zjistil, že Andersen kritizoval ho na internetovém fóru fanoušků. Andersen se přihlásil pod pseudonymem.