To nás přivádí k dalšímu souboru Jose

Výběr výchozího složení

To nás přivádí k dalšímu souboru Jose, špatné kompozici. V posledních několika měsících na začátku “United” se usadil talentovaný chlapec Scott McTomney, který žvýkal centrum “Chelsea” a “Liverpool”. Mourinho mu neúnavně doručil komplimenty a dokonce ho udělil za středního fanouška a vystřelil ho, a ne Paul Pogba, v prvním zápase proti Sevillovi.

“Při odchodu z Ligy mistrů není pro tento klub nic nového.” Mourinho na jeden večer, překročil své úspěchy v “Man United” Foto: Sky Sports, Cíl

Po tom všem, portugalští se obrátili v odpovědi: MacTomney zůstal v rezervě, a Fellaini, který se právě zotavil z vážného zranění, tvořil pár Matici. Mikrofon je funkcí přehrávače, může se v posledních minutách vyhnout, aby se bránil u bran nebo se podílel na hromadění ostatních, když vše ostatní nefungovalo.

Aby byl takovýto fotbalista základním kamenem jeho hry od prvních minut, je to stejné, jako když zastavil Hulkovu opatrnost v operaci na záchranu New Yorku. A přesto je to přesně to, co Jose udělal. Hráči “Sevilla” nedovolili, aby Fellaini stála poloviční hodinu ve středu pole a rozhodla se, kam má být přenos proveden. Byl okamžitě pokryt, a poté bylo už dokončeno polovina práce pro hosty. Ano, možná, že Maktomína nebyla připravená utrácet tolik velkých her za krátkou dobu, ale dokonce i Carrick opustil rezervu se schopností diktovat tempo a distribuovat programy na dlouhé vzdálenosti by vypadal vhodnější pro belgické.

Tato chyba nebyla jediná v “MJ”. Při neúspěšném pokusu o střelbu do levého předního Alexiseho ve strašlivé podobě, Mourinho strčil Marcusa Rashforda, který před dvěma dny před Liverpoolem hrál vlevo. V tomto případě se zdá, že je správné, že je lepší, aby se nezměnil výherní tým – Jose se převrátil. V důsledku jeho rekonstrukcí se všichni útočníci, s výjimkou Lukaku, nepodíleli na svých místech: Lingard se rozpustil do role “desítek”, Alexis ztratil míček sto čtyřicet tisíckrát nalevo a Rashford neustále chtěl vyměnit boky s chilskými.