Tedesco hraje v Tigersově vítězství nad Penrith Panthers

James Tedesco pokračoval ve svém nepopiratelném nároku na debut o stavu státu s hlavní rolí ve vítězství 34-26 NRL Westových tygrů nad Penrithem.

Moylan nejprve zasáhl s účastimi v Penrithových otevřeních dvou pokusů ale Tedesco reagoval dvakrát pálit kolegy Blues nadějný Bryce Cartwright nastavit pokusí obě strany poločasu. Warriors nosit zranění-hit Titans v Aucklandu Přečtěte si více

Ztráta ztráty pro Panthers je podezření na sezónní zakončení poranění kolena Samu McKendrymu, který byl sklopen Jesse Sue, který se brzy v prvním poločase skládal a byl vzat z pole na nosítkách. Tedesco byl nápomocen silnými výjezdy z Mitchell Mojžíše a Sue, zatímco Cartwright se vyrovnal za své defenzivní defekty s 10 vyložením pro návštěvníky.

Vítězství zvedne tygry do dvou bodů osmého umístění Panthers.

V přední části davu 10.582 v sobotu večer na stadionu ANZ, Panthers vedli 14- 2 v 24 minutách, když Tigers vyléval čtyři pokusy za 15 minut, aby šokoval osmi bodový náskok do poločasu. Jordan Rankin dokončil break Tedesco brzy ve druhé polovině zvýšit výhodu pro domácí stranu, která odvrátila početné Panthers nájezdy v polovině druhé poloviny.

Veterán hák Robbie Farah pak uzavřel vítězství, když on podpořil Sue přestávku v 63. minuta, předtím Trent Merrin a Isaah Yeo chytil útěchu se snaží pozdě v zápase.

Dřívější Penrith Josh Mansour otevřel bodování s akrobatickým putdownem, po němž následoval James Fisher-Harris, který dokončil otevírání Tyrone Peachey jen o tři minuty později.

, příliv se rychle otočil poté, co Ava Seumanufagai podpořila čistou zlomu Chris Lawrence v 32. minutě, která byla vložena mezi dvojčata Tim Simona.

Tedesco nastavil svou první, než zachytil Moylanský průsmyk a ujel se 60 za druhou, a pak David Nofoaluma dal jeho týmu nepravděpodobné vedení na siréně poločasu. Penrith je střednědobý nábor Zak Hardaker také dělal jeho debut NRL s živou 30-minutové portréty v druhé polovině .