Světová technologie už iv Trnavě: Spartak dokáže nahradit slunce!

TRNAVA – City Arena Trnava v Trnavě se už od soboty pyšní novým trávníkem.Přístroj je již na trávnících evropských velkoklubů běžnou součástí. Čím větší stadion, tím je potřeba více prisvetľovacích ramp, protože vznikají stinné místa. “pomyslnou si na trávníku vyberu tři lokality, které dvakrát týdně přisvětlovat. Nemusím stále, rozdělím to. Bylo by neefektivní, kdybych po krátkém čase chodil s přístrojem na několik míst. Je dobré, když se jedno místo přisvětlovat déle, “ objasnil” Trávníkář “trnavského klubu.

přisvětlovací je také výborný doplněk k vytápění. & nbsp;” Když při pěti stupních topíme odspodu, rostlina se sice probudí, ale její růst je slabý.Přisvětlování nám v stinné oblasti zajistí zahřátí nadzemní části, tím se nastartují biochemické procesy a rostlina začne růst mnohem rychleji, “ dodal Patrik Kováč.

Pro výměnu trávníku odehrály” andělé “dosavadní jarní ligové duely na půdě soupeře, resp. v případě “domácího” zápasu proti FK Senica v 21. kole Fortuna ligy na hřišti v Zlatých Moravcích. na novém travnatém podkladu v domovské City Areně by měly svěřenci trenéra Miroslava Karhana představit v rámci nejvyšší slovenské soutěže v neděli 9. dubna o 15.20 h: FC Spartak Trnava tehdy přivítá lídra fortunaligovej tabulky MŠK Žilina. je však možné, že se tak stane & nbsp; o týden později – 16.dubna v domácím souboji proti nováčkovi 1. FC Tatran Prešov v rámci 27. kola. & nbsp;