Stuart Hooper doufá minulé francouzské sláva bude pomáhat v Toulonu misi Bath

Ztráta v Newcastle možná nezaznamená ideální způsob, jak se připravit na zápas v domě Toulona, ​​vítězů mistrů mistrovství v uplynulých třech letech, ale trenér v Bathu Mike Ford se domnívá, že minulý sobotní reverz v Kingston Park má “Zjistili jsme, že můžeme vyhrát ve Francii, protože jsme to udělali dvakrát v loňském roce,” řekl kapitán Bath, Stuart Hooper , Který se po návratu zranění po šesti týdnech vrátí. “Toulon má skvělou skupinu s mezinárodními hráči, ale mají obecné rysy, s nimiž se můžete vyrovnat, stejně jako každý jiný tým.”

“Vybíráte slabé stránky, které jste zjistili, a největší věc, Taková hra je duševní.Na konci dne je 23 hráčů proti 23. a po neuspokojivém výkonu budete muset znovu dát košili a dodávat výkon. Budeme dělat vše, co je v našich silách, aby si vyhrát.“

Bath má Jonathan Joseph a Kyle Eastmond zpět jako dvojice střed hřiště a budou se proti poněkud fyzicky uložení Ma’a Nonu a Mathieu Bastareaud , jehož vyloučení z Francie čety tento týden výzva jeho klubový trenér Bernard Laporte, který strávil osm let na starosti národní strany, montáž vášnivou obhajobu centra.Bath lze očekávat, že míč je třeba vzít do středu, ale s Quade Cooper na fly-polovinu, Bryan Habana na křídle a James O’Connor na full-back Toulon mít dýku, aby šel s jejich kosou, jak vypadají, aby Bath jejich šestá English oběť v Evropském poháru v Stade Mayol.

„Nemůžu říct, že jsem rád, že jsme se ztratili v Newcastlu, ale tento výsledek znamenal, jsme hovořili prostřednictvím řady věcí tento týden,“ řekl Brod. „Způsob, jakým jsme ztratili byl nejvíce zklamáním a byl jsem naštvaný. Stále věříme v to, co děláme, a porážka dala všem okraj.

„Hráči reagovali a reagovali fantasticky, a vím, že Toulon jsou tvrdá strana, ale to je svítidlo chci, protože existuje je trochu strach.Víme, že budeme muset hrát dobře a získat vítězství by změnit své síle. Snadné bit pro autobusy je, když hrajete dobrou stranu, protože se dostane šťávy tekoucí:. Chcete-li problém sami proti nejlepším

„Byli jsme upřímní sami k sobě tento týden a všichni v klubu chce ta samá věc. My jsme hráli dobře v této sezoně, existuje tisíc důvodů. Musíme se dostat základy správné a bezpečné přední noha míč a pak se ukáže trochu více vyrovnanost a lepší výkon.

„Můžeme použít Světový pohár jako výmluvu, ale Saracéni ztratil tolik hráčů jako my a mají popraskané dál.Musíme být tvrdší, špinavější a agresivnější v balení a dostat zpátky tam, kde jsme byli loni.

„Pak můžeme začít přemýšlet o tom, že hodí míč kolem.“