Sportovní ředitel týmu Quick-Step Floors: Saganovi nedáme stoprocentní podporu

Proč mít něj příliš velký respekt? Neříkám, že s ním nebudeme jezdit, ale nedáme mu stoprocentní podporu – to je něco jiného. “Wilfried Peeters, sportovní ředitel týmu Quick-Step Floors

Sagan v závěrečných kilometrech vyzval ke spolupráci nizozemského závodníka, aby ještě spolu se Sören Kragh Andersenem doběhli unikající dvojici Greg van Avermaet a Jens Keukeleire. Ten však nechtěl spolupracovat, protože předpokládal, že v špurtérskom finiši by vyhrál Sagan.

Nakonec se z triumfu těšil van Avermaet před Keukeleirem a Slovák skončil třetí. Po závodech byl řádně frustrovaný.

& quot; Netuším, co chtěl dělat.Jde do úniku a potom nechce spolupracovat, & quot; zlobil se slovenský cyklista a dvojnásobný mistr světa Peter Sagan.

& quot; Toto je jeden ze způsobů, jak se dá proti mně přehrát. Já nebudu pracovat s ním v háku. Tam se rozhodlo o tom, kdo vyhraje. Nejsem zklamaný, ale spíše frustrovaný.Chtěl bych donutit všechny soupeře, aby spolupracovaly férově. & Quot; Přečtěte si také: Přečtěte si také: Klasiku Gent – Wevelgem vyhrál van Avermaet, Sagan nerozuměl chování svého soupeře

Šéf Quick-Stepu pro klasiky ve středu naznačil , že na Kolem Flander nebudou hrát do karet Saganovi, i kdyby riskovali vlastní prohru.

& quot; My se snažíme vyhrávat. Ale pokud nevyhrajeme, pak přehraje i on.Něj je nyní normální, že si stěžuje na ostatních, že s ním nechtějí spolupracovat. Proč mít něj příliš velký respekt? Neříkám, že s ním nebudeme jezdit, ale nedáme mu stoprocentní podporu – to je něco jiného, ​​& quot; řekl Peeters pro cyclingnews.com.video //www.youtube.com/embed/BzrlCAQnaUY

Belgická stáj je na jarních klasikách tradičně silná, no Peeters řekl, že nyní jde na monument Kolem Flander jako outsider oproti Saganovi a vítězi E3-Harelbeke a Gent-Wevelgem van Avermaetovi.

& quot; Vidíte, že jsou tu dva jezdci, kteří jsou nejsilnější. A to Sagan a van Avermaet, všichni to vědí. My jsme pozadu.Na kopci Kemmelberg během Gent – Wevelgem bylo jasně vidět, že jsou silnější než všichni ostatní. Není jisté, zda jeden z nich v neděli vyhraje, ale jsou největší favorité, & quot; dodal Wilfried Peeters.