“Spasitel” z Německa má každou příležitost tuto situaci rehabilitovat

“Spasitel” z Německa má každou příležitost tuto situaci rehabilitovat, protože dokonale vyhovuje stylu herního týmu.

Za prvé, Chicharito nestráví takový čas. Za posledních třech sezónách, že je na druhém místě v Evropě, pokud jde o míru provádění těchto okamžiků (23,6%), vyšší pouze Luis Suarez (25,1%). Navíc v poslední sezóně se momenty vytvořené pod ním zmenšily a jejich hodnota xG poklesla v průměru o 0,4. Pro srovnání má Antoine Grizmann hodnotu 0,1 a pravděpodobnost, že Francouz je cíl je mnohem větší. Proto se nemusíte obávat možných zmeškaných šancí, Mexičané budou mít jen málo.

Zadruhé je přizpůsoben normám. Ale jak jinak, kdyby se v Anglii uskutečnily první evropské kroky? Mexičan zřídka vstupuje do souboje souboje a častěji trvá na nepředvídatelnosti. Bere na standardní jedné poloze, a po stávkách volná zóna, kde míč letí, a tak obchází boj proti Ambalov straně obránců. Jeho síla není fyzika, ale prostor. Tato kvalita se ukázala jako praktičtější, jak ukázal Manuel Lancini v závěru sezóny.

A za třetí, je vhodné, aby mexický hráč zahrál v protiútokovém týmu. Statistika říká: v posledních dvou sezónách je Hernandez třetím v Bundesligě v počtu branek po protiútoku (6). Až výše, Timo Werner a Pierre-Emerick Obamaimeang. Takže Lancini dostane pár nejen kladivka, ale také rychlého hráče.

Jediným problémem, který může Hernandezovi zabránit, je jeho náchylnost k zranění. Na dva roky v “Bayer” Mexičan obdržel až šest zranění, z nichž tři jsou v minulé sezóně skvěle zabráněny. To je hlavní problém “kladiv” po neoptimální fyzické formě hráčů. Kvůli ní, žádný fotbalista nepracoval na hřišti více než 2800 minut.

Povzbuzující zprávy – klub změnil léto v létě. Nepoužívejte tyto lidi po dlouhou dobu v Arsenalu, pochybujte, že by to bylo ještě méně.