“Spartacus” se uklidnil. Co to sakra?

“Spartacus” se uklidnil. Co to sakra?
Šampion už nehorí a opět ztratí body. A před zápasem s “Krasnodar” a “Zenith”. Co se stane dál?

Na podzim roku 2003, „Rubin“ příklad Českou republiku bronzovou medaili av šampionátu v roce 2004 v Kazani klubu ozdoben pouze na desátém místě v tabulce. Trenér Kurban Berdyjev, daboval zásah na podstavci „skoku nad hlavou“ je následovat úspěch selhání řekl s důrazem na pověstné „syndromu druhé sezóny“.

“Ano, myslím, že to byl jen on (syndrom *), že jsme prošli. A před zahájením sezóny se o tomto faktu hodně mluvilo, ale dokud necítíte sami sebe, nechápete, co to je. Především je to otázka psychologie. Existují dvě možnosti, jak se tomu vyhnout: změňte buď trenér nebo tým, “- v prosinci 2004 Berdyev řekl.

“Spartacus” se uklidnil. Co to sakra?
Foto: Spartak, Eurosport

Kurban zůstal a re-shuffled tým, několik let hledal výherní kombinace a dvakrát vyzdvihl Rubin na vrchol ruského fotbalu. Ale to bylo v Kazani – stavěli se podle plánu a po dlouhou dobu – ze štěstí, nahého výpočtu. Nic společného s metodami v klubu Fedun.

„Spartacus“ Carrera skočil do nebe – zaslouženě vyhrál poslední mistrovství, ale dělal to dost nečekaně a na instinkt, jehož existence v „lidové“ týmem jsme nepravděpodobné, že uhodnout. Ona jedná zlovolná, horká a připravená na jakékoliv nepříjemnosti, také podplacená jednotou, kolektivními sebejistotami a objetí.

Smysly hoření připevněné rychlostí blesku; Carrera doslova přišla, viděla a vyhrál. Starověké razítko – jde o rychlost dokončení konkrétní bitvy. A že tým naléhavě potřebuje roztřesení. S medailí na krku je mnohem těžší: teď je šampión obtěžující nejstarší.

Začala druhá sezóna pod vedením italského specialisty. “Spartacus” ve dvou kolech skóroval dva body, v šatně neletí talíře, cizí trenér nezabije tlumočníka, smartphony jsou vypnuté. V Khimki jsou červeně bílí fanoušci poraženi a zraněni zraněným Zobninem – kolem je zhitukha. Denis Glushakov po náhlé remíze s “Dynamo” dává: “Všechno je normální a klidně diskutováno.” A šel se rybařením se Shuninem.