Sarah Taylor vyhraje Anglii k vítězství a série T20 zvítězí nad Jižní Afrikou

Anglické ženy vyhrál zápas o čtyři branky a série Twenty20 2-1 v soutěži, která byla mnohem zábavnější, než se zdálo pravděpodobné, kdyby se Jihoafrická republika po prvních dvou překážkách snížila na tři za tři.

Jako obvykle v této sérii Anglie byla zadlužena Sarah Taylorové, která vyrobila další leštěné, elegantní inningy 60 z 40 koulí, její třetí po sobě jdoucí půlstoletí. Když je Taylor ve formě, zdá se, že má tolik času na hračku s bowlery, kteří nemají munici, aby ji rušili. Rozvíjí různé pohyby z boků, zametá – reverzní a ortodoxní – stejně jako klasické pohony přes stranu a běh toku.Tady prošla dvěma runy v kriketu Twenty20 a také získala ocenění za to, že se stala hráčem zápasu a seriálu. Dámy světa Twenty20: Anglie zahrnuje Katherine Bruntovou v četě Více informací

Taylor také prokázal své zdatnosti s Rukavice velmi brzy ve hře. Levé arménce z Kentu, Tash Farrant, dostaly debut a první zápas. Ples mířil po boku; Trisha Chettyová se nadměrně vyrovnala a Taylor odhodil tyče. Takto scorecard zvráceně zaznamenává, že Chetty byla propuštěna bez toho, aby čelila míči, protože byla střemhlavá.

Za oblačnosti se míč houpal, což je to, jak se Anya Shrubsole líbí.Během svého prvního doručení dodala dva ponorující dělníky a nebezpečné dámy Dane van Niekerk stejně jako Marizanne Kappová zmizely. Jihoafrická republika bojovala dobře, aby se zotavila na 131 ze čtyř svých 20 overs. Lizelle Lee, která udeřila jednu velkolepou šestku navíc, a kapitán Mignon du Preez byl klidný a odolný. Oni dostali pomoc od Anglie. Lee, který skončil neporažený na 69, byl propuštěn na 30 a tam byly dvě nebo tři základní chyby od hraničních terénních hráčů, kteří nechali míč prokousávat kolem, nebo ačkoli je. Anglie je odhodlání být dobrodružný a agresivní s Pálka byla neústupná. Amy Jones byla povýšena na zakázku a udeřila 14 úderů z prvních pěti míčů od Shabnim Ismail, nejrychlejšího střelce z pohledu ženských zápasů, předtím, než šestý šel na brankáře.Charlotte Edwardsová vyklouzla na hranici hranatých nohou, ale angličtí dva hráči, Taylor a Heather Knight, se natahovali bez ohledu na to.

Knight zasáhl dva šestky v 62-ti partnerství ze sedmi nájezdů; Taylor se vykouřil, dokud se neuvěřitelně nedotkne a nepochopí Van Niekerk. Natalie Sciverová a Danielle Wyattová se předčasně a zbytečně zvedla u Ishmala, kde bylo potřeba jen tucet běhů a jejich pachy se rozlévali. Ale Tammy Beaumontová a zkušená Jenny Gunnová přinesli zápas k urychlenému závěru.

Edwards přišel na nějaké vynikající individuální představení v seriálu – Taylor zaznamenal 200 běhů a byl propuštěn pouze dvakrát – ale dodal: “Existuje spousta Oblastí, na kterých se pracuje. Kolektivně jsme se nedostali do bowlingu ani na hřišti dost dobře. “

A není tam žádná záruka Taylor může pokračovat ve skórování všech běhů.