Real Madrid je letní nakupování bez fikce

Paul Pogba

Tento příběh je stejně starý jako svět. Paul Pogba v Manchesteru United je nyní zjevně šťastnější, než když Jose Mourinho hrál jako trenér, ale v blízké budoucnosti nebude mistrem Anglie.

Real Madrid je letní nakupování bez fikce

Francouz se navíc jasně zajímá o nový plat, který mu Španělé určitě nabídnou. Agent Mino Rayola nespí a Real Madrid je přesvědčen, že je možné nalákat záložníka. Hodně záleží na tom, zda Ander Herrera zůstává v týmu.

Christian eriksen

„Real“ přemýšlí o možném nástupci Luky Modrice na několik měsíců – v každém případě věří naše zdroje. Je těžké uvěřit, že současný majitel Zlatého míče už přemýšlí o změně, ale chorvatský se brzy otočí na 34 a to je patrné.

Modric ještě nikam nepůjde, ale Eriksen se zdá být nejpravděpodobnější alternativou.

Harry caine

Na začátku sezóny, Tottenham Hotspur dostal oficiální dotaz ohledně hodnoty Harryho Kane. Odpověď? 200 milionů liber.

Real Madrid je letní nakupování bez fikce

Dokonce i Real Madrid se bál takové cenovky a rozhodl se nespěchat. Madrid se stále nadšeně dívá na Angličana, ale neplánují tak moc platit. Přenos je nepravděpodobný.

Sadio Mane

Mane byl opět zmiňován o bulvárech v souvislosti s návratem Zidane, který se o něj zajímal ještě před jeho odjezdem.

Real Madrid je letní nakupování bez fikce

Jak ale je tento vývoj pravděpodobný? Nedávno podepsal novou smlouvu s Liverpoolem, což naznačuje, že se neplánuje pohybovat. Bude mnohem snazší koupit Mohameda Salaha, který je také více než spokojen se svým životem v Anglii.

Matthys de Ligt

Jeden z nejlepších mladých centrálních obránců na světě, Matthias de Ligt z Ajaxu, se již dlouho zajímá o Real.

Devatenáctiletý Holanďan obdržel řadu nabídek z klubů v zóně Ligy mistrů a může jít do kterékoli z nich. „Skutečný“ si může být jistý úspěchem, ne-li jedním „ale“ – věčnými protivníky z Barcelony, který má rád Ligt.

Jeho přítel Frankie do Yong již souhlasil s přechodem na Camp Nou. Mezi kluby vřelé vztahy (od dob Rinus Michels a Johan Cruyff), které mohou rozhodnout o výsledku tohoto převodu dramatu. A tady “Real” čeká na porážku.

Adrian Rabio

Zástupce PSG Adrian Rabio dlouho přemýšlel o změně svého povolení k pobytu a v létě se stane volným agentem.

Zvláště on chce “Real”, kde midfield potřebuje vážné reformy. Rabio pomůže Madridu a umožní mu rozvíjet – a vydělávat si dobré peníze.

Nebude to dokonalý podpis, ale s největší pravděpodobností.