Problém s frontovou linií v Chelsea se od začátku sezóny natahuje

Ano, bývalý útočník Tottenham mučil zranění. V Madridu není zdaleka zbožňován veřejností. A Zidane otevřeně prohlásil, že nepočítá s velšanem: „I kdybych měl 4 střídání, nechtěl bych nechat Baleho na poli stejně.“

Je čas změnit situaci. Možná, že změna klubu bude mít prospěch Bale.

Gonzalo IGUAIN, Chelsea

Od Courtois do Sanchezu. Symbolické tým poražení sezóny

Problém s frontovou linií v Chelsea se od začátku sezóny natahuje. A pokud Alvaro Morata ne-ne, ano, a oživí kariéru v Atletiku, pak Gonzalo Higuain je totální selhání.

Jen si myslím: Argentině, jejíž práva patří Juventusu, se podařilo získat dvě neúspěšné převody na sezónu. Na podzim unavil milánské fanoušky. Higuain nyní dělá fanoušky Chelsea smích. I když chci plakat víc. No, i když Maurizio Sarry kritizuje útočníka, který z jeho práce v Neapoli velmi dobře ví, pak jsou věci opravdu špatné.

„Pippita“ (přezdívka útočníka) připomíná hysterického člověka, pro kterého se jeho otec (je také agent) vždy v tisku postaví. Higuain dokončil svou kariéru v národním týmu letos. Možná si myslíte, že mu tam někdo zavolá. Špičková kariéra vpřed. Huddersfield skóre je ano. Ale řešení problémů ve vážných zápasech není pro Higuina.
Od té doby, co Cristiano Ronaldo nahradil Sporting s Manchesterem United v létě roku 2003, byl v centru pozornosti téměř celého fotbalového světa. Portugalci nyní dosáhli statusu bezpodmínečné vrcholné hvězdy moderní doby ve srovnání s tím, s jakou se může vyrovnat pouze jeden hráč, který je v mnoha povoláních považován za „kosmonauta“ Lionela Messiho.

Být hvězdou však neznamená potěšit každého. Cristiano Ronaldo, stejně jako již zmíněný Lionel Messi, má nejen miliony obdivovatelů, ale také obrovské množství nenávistníků.