Podle Puyola byl „nekonečně vděčný“

Podle Puyola byl „nekonečně vděčný“ trenérovi za příležitost, i když se jejich první setkání ukázalo jako trapné: Louis se nejprve zeptal majitele slavné hřívy „ve skutečnosti, že pro kadeřníka nemají peníze.“

“Neodpověděl jsem a stále nemění vlasy.”

Holger Badstuber

Někdo řekne, že i přes četné tituly šampionů a zlato Champions League měl Holger Badstuber dosáhnout mnohem více.

V sezoně 2009–2010 debutoval pro bavorského obránce, ale jeho vztah s Van Gallem nebyl dobrý – známý příběh. Holanďan sám často kritizoval jeho nestabilní oddělení, které se objevilo v kompozici, a pak zmizelo.

V roce 2018 dal Badstuber rozhovor s Kickerem: “Nemohl jsem se hádat s Louisem Van Galem, protože jsem pochopil, že mě zná víc než já.”

„Někdy byl krutý a jeho slova bylo těžké přijmout. To mě posílilo. Držel jsem hubu a hrál. A bylo to správné a v důsledku toho mě Louis Van Gal vždy podporoval. “

David Alabah

Když Alaba debutoval pro Bayern ve věku 17 let, stal se nejmladším hráčem v historii klubu. Jeho kariéra začala účinným průchodem do Frank Ribery a od té doby se zlepšil.

V roce 2018 Van Gal řekl, že Alaba je jedním z hlavních důvodů jeho propuštění z klubu. Proč Celá věc je v omylu Rakouska ve hře s “Norimberkem”, která skončila se skóre 1: 1.

Samotný Alaba se mohl takovému obvinění smát: v době zápasu si ho sám Hoffenheim pronajal.

Clarence Seedorf

A ještě jeden Vangal debutant, který se stane nejmladším hráčem svého klubu. Clarence Seedorf poprvé vstoupil do pole jako součást Ajaxu ve věku 16 let. S klubem následně získal dva tituly a Ligu mistrů.

A opět ho trenér pochválil a pak ho kritizoval. Bohužel v případě velkého záložníka se nestalo šťastné zakončení: hádali se. „Ten, kdo byl kdysi věrný svému slovu, se zcela změnil. Protože se chová takhle s ostatními, nemohu ho respektovat. “