Obránce Košic: Kvalita v našem týmu je obrovská. Zdolat se můžeme jen my sami

KOŠICE. Stav 1: 1 na zápasy jim nevyhovuje. Košičané potvrdily domácí prostředí pouze v prvním souboji a zejména v druhé třetině druhého duelu podali slabý výkon, který je nakonec stál vítězství.

Košickí hokejisté zvládli první zápas, který vyhráli 4: 0 a dobře rozehraný měli i duel číslo dva. Už po 49. sekundách vedli 1: 0. V první části sice pokračovali v aktivitě a snažili se co nejdříve přidat další góly, ale bez úspěchu.

Naopak martinská defenziva odolala a útok MHC v druhé třetině využil slabší výkon Košičané. & Quot; Druhou třetinu jsme totálně zaspali. To, co jsme tam předváděli ….Asi jsme si mysleli, že to půjde samo, & quot; přiznal Martin Dudáš, obránce Košíc.

& quot; V třetí třetině to oni svou obětavostí ubránili. Teď už musíme zvednout hlavy a začít hrát jako tým a ne tak, jak v druhé třetině, kdy si každý dělal co chtěl, & quot; pokračoval.

Martinčania se v druhé třetině dostali do vedení 2: 1 a jejich organizovaná hra dělala domácím problémy. Ti se sice dostávali do střeleckých pozic, ale vyložených šancí si spoustu nevypracovaly.

& quot; Zdolat se můžeme jen my sami. Kvalita v našem týmu je obrovská.Musíme hrát celých 60 minut. Toto je play-off. Jakmile tým vypne byť na pět minut, tak se to může vymstít tak jako dnes, & quot; uvedl útočník Marek Bartánus.Prečítajte si také: Přečtěte si také: Martin táhl s Košicemi sérii 16 výher. Jsme rádi, že jsme to zlomili v play-off, říká Koyš

Série se tak za stavu 1: 1 stěhuje do Martina.Psychická výhoda i domácí prostředí bude na straně Martinčanov, favoritem série jsou však stále Košičané.

& quot; Když budeme hrát svůj hokej a rychle budeme vracet puky zpět z vlastního pásma do útoku, tak to zvládneme. Hrát budou pouze to, do čeho je pustíme my. Vůbec se na to nechceme vykašlat, protože i takové je play-off. Síla v našem kolektivu je velká a určitě máme na to, abychom zvládli oba zápasy v Martině, & quot; dodal Bartánus.