Nyní se nudila, dnes, několik hodin před plánovaným vysíláním?

Nyní se nudila, dnes, několik hodin před plánovaným vysíláním?

Nudí a řízení komentář Pride – Dnes, kdy téměř všichni sníží, a to je skutečný kreativní výzva?

A tady je další gag: oficiální prohlášení zveřejněné na internetových stránkách pod nadpisem „Karpin rozhodl opustit“ Match TV „koučování“, a v rozhovoru s VK říká, že je „jen dovolená.“ A nemohl říci nic jiného, ​​je to jasné – což je nyní, jak července zakončení popretsya vážné trenér? V Rusku, kde hrál dvě kola, nebo v Evropě, kde byl dlouhou dobu ve výcvikovém táboře?

Kdybych mluvčí přijít s jednoduchým legendou: ano, Karpin ven trénovat, ale nejprve se musí znovu nastavit do role koučování, se vrhnout do kontextu, takže jsme ho nechat jít, ale okamžitý návrat k fotbalu nečekejte.

A samozřejmě, za žádných záminkou nebude zveřejňovat jménem VK toto růžové psevdopoklon „Děkuji Tina pro tuto příležitost!“, To rzhach se zimnicí, který je nepoužitelný, i když jsme věděli, co přesně Karpin tajně zamilovaná Kandelaki od roku 1964, s letním táboře, s jeslí.

Obecně platí, že můžete myslet na legendy, i když v tomto případě je stejná otázka: co ještě jednou pozastavit kariéru, s výjimkou 6 hodin před éteru? Gutzeit Chudák, už má přijít se všemi neveselý vtipy a hrál melodii nakládačka …

Takže zde máte ještě dvě verze.

Celkový nesoulad. Co se stalo s Valery Karpínem? Fotka: Match TV, Fotbal

Jen jednou jsem s Karpinem mluvil; Musím říci, že je to tak, jak si to myslíte – alespoň v pracovním prostředí. Coleoptera kovboj s pevně zapnul porozumění bytí znázornění aforismus Pelevin, že „konečná pravda ruský lid vždy hlásit mat.“

Takže, první verze: někdo někdo ještě řekl, že konečná pravda a obraz světa sešli v tupém úhlu.