Nestrašil zařídil v KHL dvěma góly výhru Nižněkamsku nad Čeljabinskem

Reprezentační nováček, kterého trenér Josef Jandač zařadil do nominace na nadcházející turnaj Karjala, se poprvé prosadil v úvodu druhé třetiny, kdy využil přesilovku a snížil na 1:2. Ve 40. minutě pak Nestrašil dostal domácí tým poprvé do vedení 4:3 a připsal si vítězný gól. Do branky hostů se pak v třetí třetině postavil náhradník Pavel Francouz a stav se už nezměnil.

Obránci Jan Kolář a Michal Jordán se podíleli každý jednou asistencí na vítězství Chabarovsku nad Ufou 3:1. Kolář byl u prvního gólu, kterým domácí tým až v 35. minutě v přesilovce zlomil bezbrankový stav.Jordán figuroval u vítězné trefy Vjačeslava Litovčenka v poslední třetině a bodoval poprvé po devíti zápasech.

Třetí výhru za sebou Amur potvrdil až v poslední minutě gólem při soupeřově hře bez brankáře. Hosté z Ufy prohráli potřetí z posledních čtyř zápasů.

Po dvou porážkách uspěl finalista minulého ročníku Magnitogorsk a po vítězství 3:2 v prodloužení v Jekatěrinburgu se ve Východní konferenci drží mezi postupovou osmičkou.nájezdech.
Dinamo Minsk – Čerepovec 1:2

SaiPa Lappeenranta – Ilves Tampere 7:3
Ässät Pori – Kouvola 0:4
Hämeenlinna – Jyväskylä 2:1 v prodl.
IFK Helsinky – Sport Vaasa 4:0
KalPa Kuopio – Tappara Tampere 2:3 po sam. nájezdech
Kärpät Oulu – TPS Turku 5:3