Nemoc udeří do olympijského tábora v Austrálii

Austrálie s problémovými olympijskými přípravami udeřila další záblesk s téměř třetinou týmu ženského vodního pólu špatně a v karanténě. Čtyři nepojmenovaní členové třináctičlenného družstva dorazili do Rio v pondělí a byli okamžitě který je izolován od zbytku australského olympijského týmu. Kvarteto trpí v Římě zraněným onemocněním před jejich příchodem do Rio. “Nedělejte hlavu pod vodou”: návštěvníci varovali před znečištěním olympijských her Přečtěte si více

“Rozhodli jsme se je přesunout do…které jsme byli předtím, než jsme se přestěhovali do vesnice a budeme je držet izolovaně, “řekl australský šéfkuchař Kitty Chiller v pondělí novinářům.

” [australský šéf medico] Dr David Hughes bude na ně ostře sledovat a zůstanou tam po dobu 48 hodin, dokud nebudou vyčištěni…nebude tam žádná interakce mezi nimi a někým v obci za dalších 48 hodin. “Tým vodního pólu, nazvaný Stingers, otevře 9. srpna svůj olympijský turnaj proti Rusku.

Toto onemocnění pokračuje v turbulentní cestě Austrálie k pátečnímu zahajovacímu ceremoniálu. Po přesunu o tři dny pozdě po naléhavých opravách vesnice atletů došlo v pátek k požáru v suterénu australské budovy. evakuace, cyklistický úředník měl ukradený přenosný počítač a byly také špendlíky zrychleného družstva. Ale Chiller řekl, navzdory neúspěchu, v australském táboře vzrůstala nálada, která se zvětšila příchodem “To, co jsme viděli s celým týmem od doby, kdy jsme do vesnice přišli sportovci, všichni říkají všem ostatním – i když nevědí, kdo oni jsou, “řekl Chiller.

” Existuje skutečný supportiv Jeden týmový přístup a atmosféra se všemi.

“Plavci přicházející přes noc jen přidali k tomu.”

Národní ženský fotbalový tým bude prvním Australanem v akci když v Kanadě hrát Kanadu v Sao Paulu. A trenér Matildas Alen Stajcic řekl, že jeho obvinění bude trvat tradičně agresivní australský přístup do olympijského otevírače.

“My “nehodláme se posadit a nechat někdo diktovat hru pro nás,” řekl Stajcic. “Nerozumíme se nikomu.V této skupině je dost talentů, že vím, že můžeme hrát na nějaký tým po celém světě. “” Máme dobrou úroveň důvěry a schopnosti a v kombinaci s tím skvělý postoj pozitivního a podpořit sebe. Tento tým opravdu věří v tyto hodnoty. “