Nejrealističtější možnost v Rusku

Nejrealističtější možnost v Rusku. Červené a bílé duše se v Carreře nelíbilo, ale teď bude lepší pro všechny, pokud se trenér vrátí domů. “Spartacus” pro první kolo ztratil více bodů než za celé předchozí mistrovství. Ušetří Carreru pouze Ligu mistrů, ale stojí za to prohrát Sevilu a poslední trumf se změní na prach.

Slutský se zdá být ideálním kandidátem na “Spartacus”. Červená a bílá nemají vlastní styl, aby hledali trenéra s útočícím zaujatím. Fanoušci jsou unavení z konstantních putování a Slutský je stabilní. Nakonec je lepší, aby se v Lize mistrovství dostalo čtvrtého místa, než kdyby byl na stole vedle Tula Arsenalu?

Slutský – muž s jemnou postavou, v ruském národním týmu byl milován. Určitě Glushakov a další Rusové, unaveni tvrdou povahou Carrery, vydechnou a na odvahu budou schopni dosáhnout vítězné vlny v Premier League. Celkově situace je podobná situaci, kterou vedl tým Capello. Italové dostali všechny, Slutsky přišel, ujistil hráče a dovolil jim, aby hráli alespoň na své úrovni. To právě teď potřebuje Spartacus.

Další otázkou je, že od CSKA Moskvy až po “spartakské” trenéry v ruském fotbalu ještě nepřišli. Dokážete si v takové situaci představit například Valery Gazzaev? Nicméně fotbal se v posledních letech hodně změnil a není pravděpodobné, že tato schůzka způsobí zlost fanoušků. Podebashirat několik zápasů a uklidnit se.

Tým Rusko

Pracovní výměna za Slutského. “Spartacus” nebo “Match TV” Foto: Nezávislá, Hull, Mistrovství

Cherchesov v čele národního týmu je podobný Slutskému v “Halle” – prázdné sliby a nulový výsledek. Pod Cherchešovem se Rusku podařilo zpomalit nejen Portugalsko a Mexiko, ale také Kostariku, Katar a Pobřeží slonoviny. Samozřejmě můžete obdivovat vítězství nad Novým Zélandem a Moskvou “Dynamo”, ale existuje podezření, že tyto dva týmy nebudou na Světový pohár vyřazeny.

Do konce roku bude Rusko hrát proti špičkovým týmům. Proti Argentině je tým odsouzen, se Španělskem trochu … Na konci roku bude poslední možnost změnit trenér. Slutský sám uvedl, že práce v národním týmu není pro něj, ale kdo odmítne vést zemi na domácím médiu?